MÁM PRÁVO SI KOMPENZOVAT

11. ledna 2016 v 22:42 | krasny clovek |  Za tudle rubriku se fakt budu jednou stydět...!
TAK A DOST!!!

Jo, přiznávám, mám ho malýho, ejakuluju předčasně a erekci neudržím...

Neee, dělám si prdel Smějící seSmějící seSmějící se

Hodlám mluvit o jiné formě kompenzace, totiž ne penilní kompenzaci, ale sociální kompenzaci. A jo, jsem nasranej (a taky jsem si dal panáka, teda obrovský množství panáků, samozřejmě!!), takže budu mluvit upřímně.

6 let jsem na gymplu trpěl. Furt mě honil (honil :DDD to nebyla varianta freudovského přeřeknutí, fakt tohle nemá nic společného s penisy) pocit, že mi něco chybí (bez dvojsmylů, penis tím opravdu nemyslím, jelikož ten mi nechybi). To něco byl ŽIVOT (juu, to je deep myšlenka!), respektive jsem furt civěl, jak se všichni baví a chlastají a souloží, tak jsem si řekl: "Kámo, když to dělaj ostatní (tím nemyslím sex), měl bys to dělat i ty (zas tím nemyslím sex, ale to, co jsem myslel v první větě tohoto souvětí)."

Nooooo tak jsem nelelkoval a začal to dělat. Vy se bavíte, tak se mám právo bavit taky. Tak jsem se začal bavit, dělat džouky a mluvit o věcech, o kterých lidé v 13, 14 a 15 mluví (což nebyl jen chlast, rock a sex, jak jsem se k vlastní smůle dozvěděl). Jenže já nic z toho nikdy nemyslel vážně, víte, a protože jsem to nemyslel vážně, mohl jsem zabýhat (napsal jsem zabíhat s tvrdým Y, za trest si ho tu tak nechám) do extrémů. Čert vem celý vývoj, ale nakonec z toho vylezlo někdy v roce 2011 tohle (a hodně dalšího, co nemám v digitální podobě):


Nad těmahle věcma mi rozum stojí. Moje vědecká mysl sotva dokáže POJMOUT, co se to kurva dělo, natož aby ukázala prstem a řekla, kdo je vinen. Jo, byl jsem fejk a idiot a oni jenom idiot, takže rovných 33,3% vyny (kurva já fakt napsal vina s tvrdným Y??) leží na nich, 66,6% viny je na mě a to poslední 0,01% nechť ať si strčí Pánbu do zádele.

No prostě jsem to všechno posral, no.

Ne že bych se stal obětí drbů, to zas ne, ale už se povedlo, že jsem něco doleva špitnul a zprava to o chvíli později někdo z plných plic zařval. CELEJCH TĚCH 6 LET jsem se bál, že se pitomá hádka nebo nějaká pitomost, kterou jsem udělal či řekl, rozšíří jak rakovina po celý škole. CELEJCH TĚCH 6 LET jsem se při osamělé chůzi po schodech bál, že na mě někdo opovržlivě pokukuje. SLUŠNOU ČÁST ZE ŠESTI LET jsem myslel, že v očích každého se vaří touha na mě plivnout nebo se mi posmívat. TATO PARANOIA prostě vzešla z paranoi. Paranoia živila sebe samu. "Kurňa, asi jsem udělal něco špatně, radši se budu chovat, jakože se omlouvám a jakože mě nemaj rádi. Kurva, tak oni mě asi fakt nemaj rádi? A do prčic, já kvůli tomu, že mě nemaj rádi, chovám jak větší idiot! A do prdele, teď mě asi nemaj rádi ještě víc!!??"

Příkladem pro "nemaj rádi ještě víc" můžou bejt ta hromadná zablokování na všech sociálních sítích. Říká vám něco etiketizační teorie? Ta říká (asi ji dost komolím, ale co), že pokud někoho určíte jako padoucha, začne se chovat ještě jako větší padouch (už jsem dlouho neuděl narážku na penis, tak si nějakou představte). Jo. Tak. JSEM TO ALE KOKOS, CO?

Před týdnem nastoupili do metra dva bývalí spolužáci. Já stál ve dveřích (já lidu nepřekážím jen v životě, já prostě musím překážet i ve dveřích!), takže si mě museli všimnout. ANI JEDEN se na mě nepodíval, natož pozdravil. Víte? IGNORACE! Kdybych měl místečko v jejich mentální kapacitě, aspoň by po mně hodili očkem. A hned výčitky: "Kurva, vidíš, kryple, to se ti děje, když se chováš jako úplnej krypl!!". Takovej krypl, že ani okem se neobtěžovali kouknout. Nevěřím v jiné možnosti, nevěřím, že si mě nevšimli, nevěřím, že jsou to až příliš pokrytecká hovada, která se nehodlají obtěžovat se špínou jako JÁ. Považuji je za obyčejné ne-li úžasné lidi, kteří se nehodlají obtěžovat se špínou jako já.

Přísáhám vám, že každý smích nebo špitnutí za mými zády jsem připisoval na svůj účet. Mohl jsem vždy vyletět z kůže. "Někdo se za mnou uchechtl? Kristapána, není to na mě??" Víte, z čeho tahle paranoia vychází? Pitomej traumatickej zážitek. Jednou se mi někdo doslova smál za zády, chechtali se a pak bác, jo, smáli se z nějakýho důvodu mně. Od tý doby se každej za mými zády musí smát mně.

A jednou jsem udělal před ryze samčími kamarády vtípek o panenskejch blánách (to víte, dozvěděl jsem se o panenské bláně a na měsíc jsem měl o zábavu i téma ke konverzaci a googlení postaráno (wtf to je tam jako fakt blána, i teď mi to hlava nebere a dám cokoliv abych to viděl naživo a zjistil konzistenci a strukturu a povrch (dpč ty vagíny jsou fakt zajímavý, jak brány do cizího vesmíru))) a o nějakej snad měsíc či dva později jsem měl doooost velkej problém ve třídě: jeden kluk to s určitou zlomyslností roznesl a holky se najednou bály, že je snad poznásilňuju boco. To jsem se dozvěděl z (oprávněně) nasraného telefonátu jednoho spolužáka (tímto ho srdečně zdravím!). Vtipný, co? Kurva obyčejnem pubertální vtip a jak mi zkazí prestiž. No wonder že sem lezl za jinejma.

Ještě jeden příklad. To sem byl ve Francii v roce 2012 se třídou (jo, v tý Francii, kde jsem čóroval slečinkám kalhotky). Parťák do povinné dvojice mě opustil, protože jsem se dlouho kamarádil s albatrosem nebo rackem nebo pštrosem nebo co to kurva za ptáky lítá u moře. No tak jsem se kurva nalepil na partičku spolužáků 2 samci + 3 samice (a nebylo to proto, aby na každou samičku ten večer vyšel jeden ptáček penisáček), přičemž nalepil znamená pochodoval 15 METRŮ ZA NIMI, jelikož jsem už tehdy věděl, že mě asi nemaj rádi, tak co se kurva budu srát k nim. Přesto se jedna holčina otočila a řekla: "Dane, my chceme jít sami." Faking shit! Fakt? Fakt, faking shit? 30 metrů za váma a prej invaduju (od slova invade) váš osobní prostor? Nene, neříkám, že vy jste ty povrchní snobský kurvy, říkám, že kurva jsem já, jelikož jsem byl schopnej si udělat takovou zkurvenou pověst, že jsou lidi schopný otočit se říct mi tohle. Jo, prostě jsem si to asi zasloužil. Fakt. Je to memento.

Byl to snad Lenin, kdo se v nějaký svojí knížce ptal: "Co dělat? Kdo je vinen?" Vinu na nikoho s čistým svědomím nesvalím (i když je to podle strejdy Lenina půlka východiska), ani nevím, jestli jsem já provinilec nebo jenom trdlo, ale na tu první z páru otázek jsme si prostě našel odpověď: KOMPENZUJ (a tady vidíte, že tím nebyl myšlen penis).

Kdyžs všechno posral, tak prostě běž jinam, no, běž tam, kde tě budou mít rádi, běž tam, kde nejsi nesebevědomý neužitečný pako. A kde je to vysněné "tam"? Tam je tam, kde budu vypadat jako víc, než jsem. A to bylo buď mezi malomocnými nebo mezi mladejma. Tak sem šel každej rok kompenzovat mezi mladý do nový nižší třídy. A mladí nejsou idioti, některý jsou fakt suprový (třeba ty, Protinožko! Nevinný )

Dopadlo to víceméně stejně. V každý nižší třídě to dopadlo to víceméně takhle:
(prvních 5 vteřin ignorujte)

PROČ? Protože jsem prostě sebevědomě (rozuměj: s falešně naboostovaným svědomím!) nakráčel do nižší třídy a začal vyřvávat: "MÁMPRACHYNACHLAST,MÁMVÁSVŠECHNYRÁD, VŠECHNYVÁSZVUNACHLASTABRKO, PAKSEPŘÍLEŽITOSTNĚHROMADNĚOSOULOŽÍME, MŮŽUVÁSTAKYDOUČOVATMATIKU, JSEMPŘECEINTELIGENTNÍAKRÁSNÝJAKOVY,NEEE?" No prostě jsem byl starší a být starší je výhoda, JENŽE VTIP JE V TOM, že jsem starší, tudíž se na mě ti lidi dívaj jak na úchyla. Choval jsem se jako idiot, tak se taky začali chovat jako idioti. 13letý a 14letý děcka nechápou, že mně není 20, jelikož mi nikdy nebylo ani 13 a ani 14 nebo 15. ANO? Prostě mám v letech 13-17 obrovskou díru, tak si to musím vykompenzovat.

Pauza na Beatles Usmívající se

Noooo, asi tak. Sem zas něco posral. A zas se bojím, obzvlášť po tom posledním a prokázaném faus pax, strčit frňák do školy, protože půlka těch nejmladších mě prostě musela prodrbat. Hahahaha...! Klaus udělal na konci svého kralování amnestii, já udělal tohle! Hahahaha. Jop, udělal jsem další vtípek, ale byl mnoooohem mírnější než ty panenský blány. Přesto na mě nádherná slečna se svou božskou kamarádkou víceméně málem poslala policajty, cajty, flojdy, švestky, benga a modrý (tak se přezdívá policajtům). Málem jsem se fakt složil, fakt jsem se málem složil. Kurva. Chtěla zavolat policajty. Policajty. Na mě. Na takového filozofa, obdivovatele Marca Aurelia! Jak může být někdo, kdo žere Marca Aurelia, zlý (teď už je to vlastně jen póza, už si toho od něj moc nepamatuju)? Chápete to? A ony chtěly na mě zavolat policajty. Vždyť to nejde dohromady! Kdybych ji vošmatával (třeba tam dole ať vepředu nebo vzadu), tak to pochopím (vlastně určitě jednou jsem na ni šáhnul... ale jen na ramena, tak snad to nijak nebere). Chtěla na mě poslat policajty. Chtěly na mě poslat policajty!! Prostě... nemám slov. Poslat policajty, podat udání nebo trestní oznámení nebo co. No to mě posol. Za pitomej vtip. Copak jsem to za člověka v očích ostatní? "Ta hrůza, ta hrůza...!" napsal Conrad. Víte... vidím, jak jiní dělají vtípky, samozřejmě i drsnější vtípky. A VŠEM TO VYCHÁZÍ. Obecenstvo se zasměje a život jde dál. Jen na mě málem pošlou policajty (to je fakt vtipný, čtete článek člověka, kterej si v podstatě jenom stěžuje, že se nikdo nesměje jeho pitomejm vtipům). Nechápu to... vždyť to nemůže takhle dopadat, tohle není východisko ani moje cesta. Copak jsem to za člověka?

Poslední fajn člověk z mladejch, se kterým jsem byl schopnej kecat, byla právě Protinožka S vyplazeným jazykem. Najednou se ONA přestala bavit, prostě tak. Teda povídala, ale (od)povídala takovým způsobem, že jsem měl chuť se zahrabat. Co za to může? Ukázal jsem se jako debil (jak se nejednou stalo)? Mohly za to ty drby? Nebo jsem jí omrzel (jak se taky nejednou stalo)? Chybí mi. Chybí mi! Protinožko, jestli to čteš... tak mi chybíš. Jo. Prostě si zas s tebou povídat. Jen tak. Prostě jen tak.

Osudem některých lidí (tj. mně) prostě není mít v pubertě tisíc selfíček na instagramu s bandou kamarádů, s toutéž bandou kamarádů být každý týden celý den někde, třeba na Karlštejně nebo s pivsonem ve škarpě a se stále toutéž bandou kamarádů nosit hipsterský věci. To byla nadsázka. Ale chci mít hromadu kamarádů a umět se kamarádit. Shit happens...

Naštěstí mám novou strategii! Je to strategie: Buď sám sebou. Tak si mě nejpřirozeněji najdou. Na nový škole se s nikým aktivně nebavím (já jako takový totiž nemám nutkání cpát se tam, kde nejsem zvaný) a koukám, kdo se se mnou bude kamarádit a dělat si se mnou selfíčka a ležet ve škarpě. ZATÍM NIKDO. Veškerá interakce spočívá ve sdílení domácích úkolů a následném tichém nebo vokálním pozdravu ve škole. A že je vejška pro každýho těžký místo pro navazování kontaktů! A co teprv já?

Pauza na Petra Nováka Plačící

Prej: "Tak nebuď smutnej." To je dobrá rada, fakt díky. Jak se má někdo s pochroumaným sebevědomím, svědomím a city cítit normálně? Jak mám být sám sebou, když už zkurvenejch 20 let nevím, co mám dělat a kdo jsem? Na internetu udělám vtípek a málem to skončí na policii kvůli kyberšikaně. A to jsem se dokonce cítil sebevědomě s tím vtipem!! No, ale stejně jsem ten typ člověka, který touží po klidu. Takový klid mám teď na vejšce. Klid spočívá v tom, že není nikdo, kde by mě neměl rád nebo díval se kysele. Jenže to pak umírám nudou. Chápete?

- Blé -

Kdo mě má rád, ať třeba anonymně do komentáře napíše něco náhodného, třeba SÝROVÉ ŽUŽUBONBÓNY!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sýrové žužubonbóny Sýrové žužubonbóny | 14. ledna 2016 v 22:34 | Reagovat

Sýrové žužubonbóny. Dobrý je to. Jen piš

2 Třeba anonymně Třeba anonymně | 14. ledna 2016 v 23:13 | Reagovat

Chce se mi napsat "Neboj bude líp", ale nebudeme si mazat med kolem huby ... no každopádně ti to můžu aspoň přát. Sýrové žužubonbóny.

3 krasny-clovek krasny-clovek | Web | 15. ledna 2016 v 0:09 | Reagovat

Děkuji Vám, drazí anonymní přátelé, za lásku vyřčenou jídlem.

4 Johnny Johnny | Web | 15. ledna 2016 v 20:06 | Reagovat

Ja mám náhodou ľudí, čo dokážu použiť slovo "penis" v každej druhej vete celkom rád. :D Kebyže ho dáš do každej, tak ti normálne prenajmem zľavu na tanec v lone od mojej vlastnej sestry ako hrdinovi národa a vizionárovi :D Žužu cukríky vyprážané na bravčovej masti, mňam :-P

5 krasny-clovek krasny-clovek | Web | 15. ledna 2016 v 20:50 | Reagovat

[4]: Tak to si přečti článek o "vyhánění" v rubrice "Sexualita". Poukázku na slevu mi příležitostně nech ve zprávě pro autora [:tired:] Děkuji za slevu a děkuji za bonbóny.

6 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 17. ledna 2016 v 15:17 | Reagovat

No, ne každý se má. Jde o to se neposrat. Já to řikam furt. Každopádně Sýrové žužubonbóny. Moment, co to vlastně je? Jakože fakt ze sýru? Opravdu? Bleh...

7 krasny-clovek krasny-clovek | Web | 18. ledna 2016 v 11:16 | Reagovat

[6]: A já to posral, čili hrdě vpřed k novým zítřkům! Já ti nevím co to za bonbon je, mám to z komixu.

8 Ó pane výše, mistře snů Ó pane výše, mistře snů | 20. ledna 2016 v 7:51 | Reagovat

No, chtel bych docela videt kompenzaci na tema: Den s moji holkou. Proste jak bysis to predstavoval, jaka je a co spolu delate trebas jeden vikendovy den. Tve nazory na holky mi nejak nejdou utridit

9 krasny-clovek krasny-clovek | Web | 20. ledna 2016 v 12:53 | Reagovat

[8]: "Pane můj na výsostech pane nejvyšší!"

Něco takového jsem vyplodil v druhém článku v rubrice "Dopisy". A pověz mi,
proč bych měl mít zvláštní názory na holky?

10 Ó pane výše, mistŕe snů Ó pane výše, mistŕe snů | 20. ledna 2016 v 18:16 | Reagovat

Druhy dopis byl breceni co bys chtel a dost vnitrni. Chtelo by to teda jak 'tva' holka vypada, jake nosi kalhotky, co dela spatne, co dobre, kam spolu jdete a co tam delate, jestli jdete k ni nebo k tobe, kolik ji je, jak mluvi, jaky je vas sex, vlastnosti, jak ji rikas. Ciste popsat smyslenou realitu. Z tvojich clanku vyplyva par zasadnich preferenci, ktere se ale mohou vylucovat. Zkus to, celkem se v tibe vidim

11 krasny-clovek krasny-clovek | Web | 20. ledna 2016 v 19:00 | Reagovat

[10]: To je mi ale zajímavé... Většina věcí, které načrtáváš, prostě nějak ze vztahu vyplyne nebo se musí přijmout, třeba ty kalhotky nebo kolik jí je. "Smyšlenou realitu" ti prostě nedokážu popsat, musíš se smířit se skutečnou realitou popsanou v těchto a nadcházejících dopisech a denících a mých případných ideálech, které jsou tady všude roztroušené. Ledaže to vysvětlíš nějak... lépe.

12 Ó pane výše, mistře snů Ó pane výše, mistře snů | 20. ledna 2016 v 22:13 | Reagovat

Proste popis idelani den s idealni holkou. Nerikej ze nemas predstavu

13 krasny-clovek krasny-clovek | Web | 21. ledna 2016 v 0:40 | Reagovat

[12]: No nevím no, protože sotva vím, co takový vztah všechno obnáší... to je asi největší problém zatím. Já bych byl dokonale spokojený s tím, co jsem popsal během "brečení", jaks to sám nazval, to prostě považuji za kousek ideálního. A jestli budeme chodit na procházku k Vltavě nebo vysedávat u někoho doma je fuk, záleží na náladě v našem vztahu. Pokud bych měl popsat jakousi ideální holku, tak mě musí milovat nejen sobecky jako partnera, ale milovat mě jako člověka - to proto, aby vztah nebyl založený na citech, ale začínal na rozumu. Jinak by se to za čas zhroutilo. Abych ji mohl milovat i já, musí být "chytrá a milá", jak řekne každý. Hloubající, to abychom si měli co říct, to je asi nejzásadnější. Může i nemusí být sociálně angažovaná (můžem si přeci vystačit i sami dva, ne?). Mohla by mě svou existencí motivovat něco dělat. Může to být pragmatik nebo snílek, obojí má obrovské výhody. Mohla by klidně mít nějakou "vadu", se kterou bych jí pomáhal, protože jinak bych až příliš žárlil (což je ode mě dost ošklivé tvrzení). Ale velkou roli v tom hraje i chemie, samozřejmě.

Všechny do jakékoliv míry přitažlivé holky, které jsem kdy potkal, byly prostě rozdílné (snivé i pragmatické, ztracené i sebevědomé, obojí může být na holce krásné). Poskládat ideální holku by proto bylo těžké.

14 anonym anonym | 27. února 2016 v 11:47 | Reagovat

jojo vexta :). Taky ti nemůžu napsat, že to bude lepší, ale uvidíš, mezi tolika lidma na tvý škole by se mohlo stát, že tam bude někdo, s kym si sedneš :) (mě se to stávalo docela šťastnými náhodami dlouho). Mám pocit, že prostě tvoje snahy o zapadnutí jdou díky tvýmu humoru trochu do extrému... Koukni se na Terku Sedlákovou - základ je chovat se na začátku normálně a tak, aby tě brali... až potom na to můžeš dovolit jiný věci, který jsou "nenormální" jako třeba podivný vtipy, nebo že necháš většinu referátu na spolužákovi, kterej ho s tebou má a jemu to je jedno, protože tě prostě bere jako kámoše - potom lidé berou věci, který jsou u jiných "blbí" (třeba "šprtů") jako naopak veci "hustý"... Každopádně hodně štěstí ;).

15 krasny-clovek krasny-clovek | Web | 27. února 2016 v 12:48 | Reagovat

[14]: Děkuji za hezká slova. Ano, být nejdřív normální a postupně se stávat magorem je lepší než být magor ze začátku! Samozřejmě také jde o chemii a neverbální signály, díky kterým lidé podvědomě tíhnou k přijetí či nepřijetí magorského jedince.

Také bych rád upozornil, že mě zaráží nestydaté oznámení jména naší spolužačky. Jako možná jí a lidem to nebude vadit, když je nenormální a objeví se jako předmět rozhovoru na nekonvenčním blogu, ale stejně jsem ohledně veřejného zacházení s cizími jmény maaaaaalinko paranoidní.

16 anonym anonym | 27. února 2016 v 13:31 | Reagovat

Ne, já jsme o ní nechtěla říct, že je nenormální.. na ní v praxi funguje podle mého názoru jenom princip socializace... čim víc je člověk brán jako normální, tím víc si může vybočit z řady, aniž by na něj bylo pohlíženo špatně. Já jsme se o ní nesnažila a nechtěla říct vůbec nic, uvádím ji jenom jako příklad (nebo to jsme měla v úmyslu). Pokud ti to vadí hodně, tak si prostě přečti tenhle komentář a pak ho smaž i s mým předchozím :).Já doufám, že ji tímhle komentářem ničemu  nevystavuju :).

17 anonym anonym | 27. února 2016 v 13:35 | Reagovat

Mimochodem mi připomínáš Balzaca.

18 krasny-clovek krasny-clovek | Web | 27. února 2016 v 14:08 | Reagovat

[16]: + [17]: No tak nějak jsem to myslel. Je normální, ale díky tomu může být nenormální, až je nenormální běžně! Alespoň tak ta dívka působí, a to mám na ní rád. Ničemu ji určitě nevystavuješ, jen mne to zarazilo.

Proč proboha Balzac? To hezky rozveď!

19 anonym anonym | 28. února 2016 v 15:51 | Reagovat

Buď si sežeň Čítanku české a světové literatury pro 2, ročník střední školy a otevři jí na straně 58 nebo si přečti Balzaca od Stefana Zweiga :).

20 krasny-clovek krasny-clovek | Web | 28. února 2016 v 16:34 | Reagovat

[19]: Memoáry a auto/biografie jsou super, z toho důvodu jsem sám sobě začal připomínat Rousseaua a Annu Frankovou (snad v tom cítíte tu ironii).

Co je speciálního na Balzacovi? Jsme stejní v chování nebo smýšlení? Je to hysterický magor s dávkou sebereflexe nebo snad ctnostný stoický intelektuál s citem pro detail i morálku?

Učebnici nemám po ruce, nemůžeš mi to nafotit? :-|

21 Žolanda Žolanda | E-mail | Web | 30. dubna 2016 v 11:48 | Reagovat

SÝROVÉ ŽUŽUBONBÓNY! Bože proč píšeš takové slohovky.. a myslím, že zas tak špatně na tom taky nejsi.. trochu optimismu by neuškodilo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama