Jak jsem se stal pedofilem

16. února 2016 v 21:13 | krasny clovek |  Za tudle rubriku se fakt budu jednou stydět...!
Snad abych tuto rubriku překřtil na "Epizody ze života mého", jelikož si do DENíčku nepíšu zážitky ze dne, ale obecně si tu dělám přehled uzavřených dějů a seznamuji své milující i milované čtenáře s taji mé logiky. A pedofilie je víceméně uzavřená.

Čert ví, kde to začalo, ale patrně u jedné holky mladší o 4 roky, se kterou jsem se docela dobře bavil. Ona s tím měla problém, prej co si okolí pomyslí, když se baví čtrnáctka s velkým a haťapaťa, ale mně to vůbec nevadilo, protože komu by přišlo z podstaty špatně, že se tu obyčejnej osmnáctiletej kluk baví se v podstatě dospělou čtrnáctiletou veselou holkou, tak si nezaslouží ani moji pozornost, ani mou citovou závislost na jeho názorech. Sice kamarádi do mě bušili (a buší), že jsou takový holky prostě moc malý, máti zase říkala, že si s nima nemůžu mít co říct a už vůbec si s takovejma nemůžu popovídat o takovejch "velkejch" věcech, jako je třeba stoicismus (což není vždycky pravda, mami! HAHAHA!!). A pak se to nějak ukázalo: pedofil, ta dívka mě snad nazvala "strýček pedo". Já toto označení rád vzal, začal jsem se jím chlubit a házet samé vtípky a narážky, protože jsem věděl, že pedofil nejsem, takže si můžu říkat co a jak chci (ze stejného důvodu si rád zaheiluju na veřejnosti). A byla to taky hra, víceméně. Víceméně, jelikož jsem někdy opravdu nevěděl, jestli to je fakt jenom hra! Máti by se mi vysmála ("Hej, mami, nejsem náhodou peďák?") a s terapeutem jsem to řešit nechtěl, protože to by mohla být urážka každého skutečného pedofila, který si to nedokáže přiznat a má z toho několik let v kuse trápení (což fakt mají). Tak jsem se prostě infiltroval mezi českou komunitu pedofilů a tam se začal vyptávat. Jo, fakt!

Ukázali se jako fajn lidi, přátelští a jemní. Nevyměňovali si žádné fotky ani odkazy, spíše jen nezávadné fotky modelek a hereček (Mimi Kirkland, mňam!) a diskutovali o všelijakém správném zacházení s dětmi - na to máme jednoho odborníka, který rád píše dlouhé manuály nejen pro pedofily! Ale stále jakýkoliv dvojsmysl nebo erotický podtext až s nacistickou vervou trvdě trestali. Dozvěděl jsem se moc zajímavé statistiky... třebaže je mezi heterosexuály relativně víc pachatelů znásilění, než je mezi pedofily násilníků na dětech! Jo, ono se to asi nezdá, ale velká část těch, kteří ublíží dětem, nejsou totiž pedofilové, ale sadisti, a v dítěti můžou vidět i náhradní objekt. Sparťani taky provozovali homosexuální styky (minimálně ti v antice, fanoušci Sparty jenom možná), ale to jenom proto, že neměli při ruce ženskou. Kněží nejsou pedofilové, jen jsou děti dostupnější než ženy (fuuj, to zní divně!). Skuteční pedofilové nebo výraznější část pedofilů je někde zalezlá, bojí se to někomu říct, cítí se jak zrůdy a mají neustálé dilema, jestli se má ukojit zapovězeným dětským pornem. Ano, přeháním, ale pedofilové se prostě bojí veřejného lynčování kvůli tomu, za co nemohou. Byl jsem s nimi totiž na Prague Pride (a pak jsme zašli na čínu, mňam!), kde jsme rozdávali osvětové letáčky, a tam jsem z každého náznaku poznal, že si vzájemně chrání identitu a řeší každý menší náznak cizí agrese. Minulý rok se dokonce dostali do médií a skončili na policii, protože policajti prostě nevědí, že bytí pedofilem není trestné a rozdávání osvětových pedo-letáčků neznamená šíření dětského porna ani obdobných stránek. Příště půjdem doufám znova a vezmeme transparent!! Společnost potřebuje osvětu, pedofilové musí zvednout pocit ze slova "pedofil" na úroveň slova "homosexuál". Dneska mají totiž peďáci čest jako buzny před sto lety. Musí se o nich (o nás?) psát, přesně jako to udělal můj oblíbenec JXD:

O zatčení:
&

Také mi nedávno udělal radost článek jedné spolublogerky. Ovšem ještě větší radost mi udělalo, kolik lidí díky článku změnilo názor nebo se zamyslelo! To je prostě důkaz toho, že lid osvětu potřebuje.

Každopádně jsem si s pedofilama několik měsíců na netu povídal o všem možném a došel k závěru, že svět není souboj dvou homogenních množin, ale soubor v rámci intervalu (in your face, Karl Marx!). Nejsou pedofilové a nepedofilové, ale je interval <pedofil;nepedofil>, no a já a hromada zdánlivě normálních lidi jsme někde mezi. Vtipné je, že na nahaté dětičky vzrušeně (a nevědomky) reagují i obyčejní heterosexuální muži.

A jak je to teda s mou pedofilií? Na holčičky se usmívám a dělá mi radost, když nějaká sama iniciuje komunikaci, třeba se schovává za hranu kočárku a mlaská (nic takového už ale holčičky nad 5 let nedělají, ty se sotva usmějou Plačící ). Chtěl bych některé moc pomazlit, pochovat, ale nic takového si samozřejmě nedovolím, pokud ony samy nepřijdou. Také mě vždy mrzí, když roztomilá desetiletá blondýnka otevře pusu na maminku nebo kamarádku a je hrozně hubatá, cítím se takový bezmocný. Ale nic víc, nic sexuálního tam nikdy není, pokud jí je pod dvanáct. To je ona polopedofilie! Pocity lehké náklonnosti k holčičkám (baculatá blondýnka Kristýnka, introvertní Anetka) začaly asi před třemi lety na táboře. Ovšem nutkání se prohlásit za absolutního pedofila začalo vše chvíli, kdy jsem zjistil, jak je pedofilie děsně nepochopená. Tak jsem se rozhodl stát se pedofilem. Hraju takové malinké charitativní divadýlko, dobrovolně se vystavuji ostrakizaci.

Mohli jste si všimnout, že o pedofilii všude mluvím a dělám samé narážky. To má tři důvody:
1) Myslím na to pořád! Já totiž myslím každý den alespoň třikrát na hry, sex, feminismus, náboženství, Izrael, uprchlíky a pedofilii, takže je přirozené, že se každou chvíli bude konverzace ubírat tímto směrem (třeba na Silvestra jsem se seznámil s jednou všední holkou a během pěti minut jsme se už hádali o feminismu). Připomíná mi to, jak před deseti lety kámoš někde zjistil význam slova propaganda a pak ho každý den po celý týden aktivně při každé příležitosti používal. Nu, něco takového dělám já s pedofilií.
2) Osvěta! Jak bylo řečeno výše, dělám medvědí službu (žjůůů, to jsem ale spasitel, co?). Musím si vás proklepnout a zároveň s problematikou obeznámit chudáky náhodné kolemjdoucí i kolemscrollující. Jak jste mohli vidět v článcích výše, čtenáři se zamysleli a i velký JXD byl šokován, jak to s pedofilií je ve skutečnosti.
3) Jste šokování! Už několik lidí na to zhrozeně svedlo řeč, protože si všimla třeba mého hashtagu #PEDOisOK. Paroduji tím hashtag #HOMOisOK. Snažím se dát najevo (připadám si jak neuspěšný postmoderní umělec, který vysvětluje své dílo!!), co za pokrytectví a nevzdělanost pluje ve společnosti - gaye a BDSM jste přijali, ale peďáci, kteří jsou totéž v bleděmodrém, jsou fuj? Tím vás samozřejmě neshazuji, je přeci lidské zapomenout na logiku, když jde o takové citlivé téma, jako je ubližování dětem.

Transparent na Prague Pride musím vzít, ať se třeba "kolegové pedofilové" distancují, pojedu sólo akci! A pokud mě někdo zbije, budu zbit pro dobrou věc. Pro ideu se totiž umírá, ne? A pro ideu se dobrovolně stylizuji do role, která mi nedělá dobré jméno. Bezmoc skutečných pedofilů mě trápí víc než nějaké mé jméno. Lidé musí pochopit, že pedofil není nadávka. Pravda je svatá: "A přece se točí!" Pedofilie je stejně normální jako homosexualita, ať už si je homosexualita jakkoliv "normální". Společnost se tomu musí (by měla, pokud se hodláme nejenom morálně vyvíjet) přizpůsobit, je povina jim zařídit pohodlné zázemí pro naplňování jejich zájmů, stejně jako to umožňuje všem občanům "normálním" v oblasti sexuality. Pedofilové samozřejmě nestojí o legalizaci pohlavního styku s dětmi (někteří ani nestojí o ten styk jako takový), pouze se chtějí nestydět být pedofily, nechtějí být odsuzováni. Není totiž za co.

Máte-li žaludek a chcete postoupit na další level, přečtěte si úvahy o dětském pornu:
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Chcete mne upálit?

ANO
NE

Komentáře

1 Majklice†Světice Majklice†Světice | Web | 17. února 2016 v 1:15 | Reagovat

Docela by mě zajímalo, kolik pedofilů je mezi ženami. Protože všude, co čtu, jsou to převážně muži.
Nenazvala bych se pedofilní, možná jen lehce efebofilní - když už, tak bych se nazvala shotaconem, nezní to tak hrozně, jako pedofil. Je to spíš takový ten sesterský komplex, ten pocit, že musím ochránit všechny roztomilé chlapečky :D

2 krasny-clovek krasny-clovek | Web | 17. února 2016 v 15:19 | Reagovat

[1]: Jsou to převážně muži. Ženy tam jsou málo, dokonce tak málo, že je nelze systematicky zkoumat. Navíc pedofilie ženy splývá s jejím mateřským pudem, takže čert aby mezi nimi pak člověk našel skutečnou pedofilku.

3 Say Say | 17. února 2016 v 20:06 | Reagovat

jsi na tom natolik zle, že ti to znemožňuje mít plnohodnotný vztah se stejně starou? Nepřekalibruješ se, až poznáš sex?

4 krasny-clovek krasny-clovek | Web | 17. února 2016 v 20:58 | Reagovat

[3]: Jsem na tom tak zle, že mi to znemožňuje interakci s kýmkoliv.
Na tu druhou a nelichotivější otázku nedokážu odpovědět, ale rád bych odpověděl negativně.

5 Say Say | 17. února 2016 v 21:13 | Reagovat

A co budeš takto v budoucnu dělat? Čtrnáctku si asi nepřisvojíš. Viděl jsi nějaké DP? Jaké?

6 krasny-clovek krasny-clovek | Web | 17. února 2016 v 22:00 | Reagovat

[5]: V budoucnu nebudu dělat nic. Najdu si hodnou milou paní a bude. Čtrnáctku želbohu nepřisvojím, taková životní trofej mi je asi zapovězena.
Ty budeš tajnej, viď? Na špek ti s dotazem na DP neskočím :) Na péčko moc nekoukám, natož na dětské, které mě vůbec neláká z morálních, sexuálních a právních důvodů. Rád bych ho viděl leda z vědeckých důvodů, ale to mi za to nestojí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama