Jak jsem si představoval, že jste znásilňované

11. února 2016 v 21:30 | krasny clovek |  Za tudle rubriku se fakt budu jednou stydět...!
Já jsem samozřejmě velice inovativní člověk, představuji si to, co si ještě nikdo nikdy nepředstavoval. Není sice tak originální si představovat systematické znásilňování vašich známých, ovšem už je originálnější při takovýchto představách nestimulovat pohlavní pudy, ale soucit a nevybité ochranitelské macho potřeby.

Víte, já totiž narazil na nějaké statistiky o znásilnění a necelém znásilnění. K článku byl připojen více než ilustrační obrázek (a u něj odkaz na více než ilustrační video) a samotná čísla byla taktéž zarážející, dokonce vyvolávala sadistickou melancholii. Já si totiž uvědomil, že některé z mých bývalých i nynějších spolužaček prostě musí být za život znásilněné, stejně jako někdo musí být někdo ze školy homosexuál, abychom zapadali do statistik (a že mám pár tipů na homosexuály i asexuály!!). Někdo prostě bude znásilněn. Je to jak hrát ruskou ruletu: někdo od stolu neodejde, ale kdo? Kdo to bude? Přesto hovoříme s přáteli vyrovnaně, nebojíme se o jejich bezpečí, jelikož se naše starostlivost rovnoměrně rozloží mezi všechny hráče, tudíž vyprchává.

Úplně náhodně jsem pro své experimentovánív vybral pár spolužaček, nazvu je zde Klapková, Jelenová, Dranková a Pálivá, to abych i vám, čtenáři, vytvořil iluzii autentičnosti (teď jsem si uvědomil, že jsou tato smyšlená příjmení ve skutečnosti brutální odvozeniny a brutální zkomoleniny skutečných příjmení mých bývalých spolužaček napříč ročníky... komu se podaří některé rozšifrovat, tomu dám... co si zamane!!).

A teď:
Otevřel jsem si facebook Jelenové a podíval se jí do jejích svítivých očí. Zašeptal jsem něco ve smyslu: "Vím, že budeš znásilněná. Je mi to líto. Nemůžu s tím nic dělat, nemůžu tě varovat, nemůžu pohnout vesmírem a zařídit, aby se ti tento osud vyhnul..." Vstřebával jsem tu atmosféru: jak se na fotkách plná radosti objímá s kamarádkama nebo kým a jak ji vůbec nezajímá, co za nevyhnutelný osud se blíží! Totéž se může stát s Drankovou. Na fotce je plná energie, ale v ten jeden moment ji veškerá energie přejde, respektive se bude měnit na energii k úprku, případně energie zmizí a kvetoucí dívka uvadne v mdlobách. A takhle mohu pokračovat s celým nynějším a bývalým osazenstvem naší školy. Zkuste to i vy! Polévá vás ta bezmoc?

A co slečna Talentová? O bože, prosím, tu ne, ať se té nikdo nedotkne! Koukám na její fotku. Její úsměv touží po věčném štěstí. Ale to nepřijde. Zas jí šeptám: "Jednou ti hrozivě ublíží nějaký muž. Bude to dlouho bolet fyzické i psychické složky tvé osobnosti. Kéž bys mi odpustila mou nynější bezmoc. Je mi to líto." Je to děsivé, proto jsem se zaklepal nepohodlím. Ale je to také ode mě děsně ubohé a úchylné, proto jsem se sám sobě zasmál. Takže se tu nyní před počítačem, na kterém září slečna Talentová, nejistě směji a opakuji jí do očí, že bude zavalena příliš silným mužem, střídavě řvát a štěbetat o pomoc a prosit o nechání v míru. Jako v tom autentickém videu.

Mám asi šest lidí (rozuměj holek), kteří nesmějí být ani v našem a ani v žádném jiném z paralelních vesmírů znásilněni. Ostatní jenom nesmějí být znásilněni. Ale někdo bude, vím to!! Koho bych obětoval? Někdo to musí být. Jsem suchý kalkulátor, jsem zředěný utilitarista, někoho musím obětovat! Jeden snese znásilnění lépe než ostatní! Kdybych musil naplánovat do života cizích znásilnění, kdo by to byl? "Je mi líto, drahá Pálivá. Mám tě sice rád, a to hrozně moc, ale ostatní mám o něco více rád než tebe. Když tě někdo znásilní, bude mi to aspoň o něco méně líto, než kdyby znásilnili kohokoli jiného. Musíš být znásilněna." My dva se pořádně neznáme, ale i tak je mi jí líto. Jak se jí od té doby budu dívat do očí? Pokud se třeba dáme do řeči a zjistím, že je to fajn člověk, jak naložím se svým rozhodnutím, že jsem ji naordinoval znásilnění? Že jsem o ní uvažoval jako o člověku, kterého jsem hodlal obětovat lvům?

Bože, bože, proč musím mít tak bizarně kmitající mysl?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama