Jak jsem jebal holky přes prdel

20. května 2016 v 17:26 | krasny clovek |  Za tudle rubriku se fakt budu jednou stydět...!
Součástí sebereflexe může být i přiznání, že jste se chovali jako úplní kokoti. Když vzpomínám na dávný okamžiky ze svýho života, radši bych na ně nevzpomínal. Jenže se to musí, člověk potřebuje rozhřešení. Přiznání vlastních chyb je očištění, je to zvýšení vlastní důstojnosti, jak říkával pochybný strýček Jung. Člověk si musí říct: "Yo kámo, choval ses nevhodně!" a pak pro nějakéto ulehčení svědomí klidně dodat: "Yo kámo, choval ses nevhodně, protože..." Když mají věci motiv, bývá totiž vina menší, než když jsou dělané takzvaně "z plezíru".

Tak já vám řeknu, jak jsem se (zas) choval nevhodně. A proč jsem se tak choval. Jsem tu teď čímsi zfetovanej, omluvte nekonzistenci.

Plácal jsem holky přes prdel. Respektive jsem hlavně MLUVIL o tom, jak je budu plácat. Vyhrožoval jsem jim nejen z legrace, že je plácnu. Nakonec jsem jenom jednu holku asi čtyřikrát nebo pětkrát jebnul přes zadek a brala to fajn, protože je otužilá a není to žádný emoční párátko.

Dost jsem se o tom s holkama hádal. Ani nevím, jaké jsem měl argumenty, spíš to bylo jen provokování z mý strany. Já totiž na začátku gymplu rozkvetl co se týče sexuality. Dozvěděl jsem se mnoho zajímavého, kdyžtak o tom napíšu samostatný článek. Mám milión chutí svést všechnu vinu na základku a tamní kolektiv, jakože na základce byly všechny moje sociální a erotický možnosti a chutě utlumený, ale až trošku čistší vzduch na gymplu mezi všemi těmi intelektuály mi pomohl se trošku socializovat a erotizovat, dát vůbec prostor jakémukoliv sebevyjádření.

Jedna více-než-fajne spolužačka, kterou jsem chtěl jebnout přes prdel víc než kohokoliv jiného, ale kvůli nesmrtelnému respektu k ní jsem to nikdy neudělal, mi psala, že je to trapný, že už tu nejsme v šesté třídě, aby tu kluci plácali holky po zadcích (originální znění jsem hledal, ale pak mi došly síly). Tuto informaci jsem tehdy bral a ještě furt to beru jako: "Sorry vole, dřív by se mi to líbilo, ale teď je to pozdě, už se to nedělá." Takže možná cítíte mou frustraci, žejo, vždyť jsem přišel o super věc, jako jsou zadečky a plácání přes ně.

Kurva, já to originální psaní našel!! No to mě poser. Mám chuť si uříznout hlavu. Každopádně mě z toho návalu neurčité energie hlava rozbolela a začal jsem chodit/skákat/trsat po místnosti. Pak jsem roztáhnul ruce jak všemilující Ježíš a otočil se podél osy. Pak jsem zatnul pěsti a ruce a udělal vítězný gesto. Mezitím jsem občas plácnul pěstí z pravé ruky do dlaně levé ruky. Jop. Prostě energie. Neměl jsem sílu číst ty věci okolo (hlavně ne mé odpovědi), protože jsem v šoku to okno vypnul a jen tak to znova nenajdu. Tak teď se hezky usaďte, dětičky, pusťte si písničku, která mi v tu chvíli hrála a na kterou jsem asi minutku trsal (https://www.youtube.com/watch?v=Ay4v7mhEh54) a libujte si v představování mých traumat:

"Nejsme už ve třetí třídě, abychom se bláznivě hihňaly když nás kluk plácne přes zadek a dává tim najevo svou pozornost. Jsme na střední a nemůžeš se divit, že nás unavujou tvoje perverzácký řeči který většinou doprovázíš divnejma úšklebkama a evidentně ti to dělá dobře."
- J.

Jo, drahá J., dělalo mi to moc dobře. Až moc dobře. Sorry, že jsem byl takovej kokot. Někteří lidi jsou prostě v 15 ještě pořádní puberťáci (třeba já), někteří už v témže jsou inteligentní a vyspělí (třeba ty). Taky jsem si teď všiml, že prej ji kluci plácali už ve 3. třídě. Tak to jsem fakt opožděnej. Na mou milou J. mi šahali nějací úchylkové už ve třetí třídě. Týýýjo. V tu dobu jsem si já hrál s vojáčkama. Pusťte si ještě něco od Roxy Music, jsou geniální! https://www.youtube.com/watch?v=y8DJP6XYGDQ

Jo, zbláznil jsem se, já totiž tu konverzaci znova našel a četl dál. Byly tam docela perly. Hle, co J. ještě povídala:

Ve škole říkáš takový sračky a nechutnosti typu: "potřebovala bys jednu výchovnou přes zadeček" nebo rozebíráš s holkama to, jak jim budeš sahat na prsa za každou blbou poznámku nebo smích mířenej proti tobě. Přijde ti TOHLE normální? Neobhajuj to tim, že je to jen sranda. Pořád říkáš, že jdeme proti tobě, že si tě nevážíme a podobně, ale když máš neustále takový kecy, tak se tomu nemůžeš divit.
- J.

Fakt jsem idiot, yop. Nechce se někdo teď stavit? Dát mi přes čumák? Stačí facka. Já musím tu energii směrovat do bolesti, skákání po bytě mě už nebaví. Jako ano, vlastně jsem před těmi lety spojil příjemné s užitečným! Jak zabránit tomu, aby nikdo neměl pitomý poznámky na můj účet? Jak zařídit, abych si šách na baňatou patnáctiletou prdel? Tím, že každé pitomé poznámky na můj účet budu trestat šáhnutím na baňatou patnáctiletou prdel. But too much logic sometimes makes no sense at all. Každopádně ano, já se z nějakého důvodu cítil pod dohledy a byl jsem paranoidní, měl jsem seriózní konflikt s jedním spolužákem (dvě kohoutí držky plé názorů si nikdy nesednou), proto jsem měl pocit, že všude slyším poznámky. Mimochodem: stejnou logiku jsem chtěl posledních pár měsíců na gymplu aplikovat v těžké problematice předbíhání ve frontě na oběd. Už jsem to někde psal, ale rád vám to připomenu a doufám, že někdo můj odkaz převezme. Prostě plácejte každou holku, která vás předběhne. Neškodné šáhnutí a plácnutí (při opakovaném předbíhání můžete přejít na zmáčknutí a štípnutí) je totiž adekvátní trest za předbíhání. Ona předbíhající ví, že si to zaslouží. Spojíte příjemné se spravedlivým.

Ou jéé. Výčitky svědomí jsou super. Fakt sorry, všichni!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 K. K. | Web | 20. května 2016 v 17:42 | Reagovat

hezkýý blog:)

2 Cíťa Cíťa | Web | 21. května 2016 v 11:28 | Reagovat

co bych já dala za plácnutí na zadek :-D

3 krasny-clovek krasny-clovek | Web | 21. května 2016 v 13:16 | Reagovat

[1]: Já vím, děkuji za připomenutí!

[2]: Asi mají důvod k tomu, že tě neplácaj. Ten důvod mě ale nezajímá. Já ti přede všemi slibuji, že až se potkáme, jebnu tě tak strašně přes zadnici, že se budou půlky otřásat i tvejm vnoučatům.

4 Hannibal Hannibal | Web | 21. května 2016 v 17:59 | Reagovat

Tohle jsem opravdu nečekala, docela mě mrzí, že ses nepochlubil dřív.
Ale výběr hudby se ti msí nechat.
Meh, každopádně až ti jedna facka přiletí, už víš od koho byla.:D

5 krasny-clovek krasny-clovek | Web | 21. května 2016 v 20:05 | Reagovat

[4]: Jebání patnáctek a šestnáctek po prdýlkách je jen jedna z menších (a neaktuálních) životních epizod, tak to není to první, o čem s lidma mluvím. Můj hudební vkus je samozřejmě bestovní. A na facana se těším!

6 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 22. května 2016 v 13:16 | Reagovat

To já si radši kopnu. Předevšim, pokud k tomu mam důvod.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama