Menstruace, masturbace, panenské blány a já

9. června 2016 v 17:34 | krasny clovek |  Za tudle rubriku se fakt budu jednou stydět...!
Víte, jak jsem psal, že mám malý penis, že mi nestojí, a že se udělám rychle? A jak jsem pak napsal, že si dělám srandu?

Tak jsem si srandu nedělal. Skutečně mi penis nestojí, je malý a udělám se rychle.

A to není všechno.

Nejenže se udělám rychle, já dokonce vytvářím málo semene, to semeno je řidké a místo vystříknutí jenom vytéká!!

Fakt!!


Nééééé, dělám si prdel! Na mém penisu není nic speciálního. Teda moc penisů jsem neviděl, jen ty v pornu, a od těch se ten můj nijak samozřejmě vůbec neliší. Každopádně jedna věc je na mně speciální. Je to má historie explorace fyziologických možností, pochodů, prostě všech faktů u opačného pohlaví. A mé přizpůsobování se tomu.

Herdek, ta dnešní generace! V jejich věku jsem byl asociální, měl jsem mastný vlasy a nevěděl jsem nic o sexu. Oni mají dneska nagelovaný vlasy, jsou sociální a vědí o sexu všechno! Jak jsem dospíval, jen jedna věc se změnila, a to mé mastné vlasy. Už nejsou tak mastné, jsou mastné jen půlku týdne, protože tu první půlku týdne jsou víceméně umyté. Jenom u těch mladých se nic nezmění. Oni furt budou mít nagelovaný číra, budou stále velice sociální a ze sexu nic nezapomenou. Když jsem byl v jejich věku, nevěděl jsem, že ženy můžou masturbovat a že maj panenské blány. Fakt jsem to nevěděl. A nechápu to ani teď. Chybí mi empirie. A když mrknu na toho ošklivýho nagelovanýho týpka s andělskou tvářičkou, co nedávno nakročil do věku patnáctého, je mi jasné, že ví všechno, že všemu rozumí, že všechno vidí, že všechno chápe horem a dolem a a že dělá všechno. Cítím se tak opožděnej! Ten čas už nikdy nezískám... To mě frustruje.

Pamatuju si přesně, kdy jsem se dozvěděl já o schopnosti žen masturbovat. Bylo mi asi 14. A film "Černá labuť". Natalie Portman si to dělala pod peřinou. Já sotva tušil, co dělá. Z jejích výrazů jsem pochopil, že se jí to líbí. Říkal jsem si něco ve smyslu:
"Co to dělá?? Že by...? Ne! Ale co by jiného dělala? Musí dělat... Ne! Ano...?"
Já už v té době tušil, že se sex ženám líbí. Věděl jsem, že ženy mají ruce. Ale že by...? Prostě jsem si ty dvě věci nedal dohromady. Nějak jsem na ten film křečovitě svedl diskuzi se spolužačkama a křečovitě jsem svedl diskuzi z filmu na diskuzi na tu scénu. Holy shit! Nějak jsem z jejich povídání usoudil, že to fakt takhle funguje. A jelikož asi usoudily, že to nevím, tak pak přímo řekly, že to jde, ale já jsem se tvářil, že to vím, a tvářil jsem se i podrážděně, jakože nemusej říkat, že to jde, a dělat tak ze mě pitomce, když to přece jakože vím. Bylo mi 14, připomínám. Chcete-li se na tři a půl minuty cítit jako tehdy já (= pocit absolutního prozření, totálního osvícení a extrémní iluminace z naprosto nečekané a zásadní novinky), pusťte si "Flynn Lives" od Daft Punk. Totální mentální výjeb v oblasti ženského pohlavního ukájení nastal asi před rokem, protože jsem zjistil, že ženy prej můžou mít až 3 druhy orgasmů, což v zájemných kombinacích dá 7 druhů orgasmů (každý jednotlivě, všechny tři dohromady, 1. s 2., 1. s 3. a 2. s 3.). Někdo říká, že jich můžou mít 5, jinej zas 12, ale já všechny nějak zredukoval jen na ty tři, které se zdají nejhlavnější. Chápete to? Já ne. Nedokážu si představit, jak "chutnaj" ty další ženský orgasmy. It's like smelling the color 9. Frustruje mne to.

O panenskejch blánách jsem se dozvěděl ještě později, to už mi muselo být 15. Vůbec nevím jak konkrétně, ale jako správný dobrodruh a vědec (a panic) jsem o tom po dozvědění se o tom hodně mluvil. Udělal jsem třeba vtípek, jakože až se vožerem na nadcházející třídní párty, tak "protrháme pár panenskejch blan". Samozřejmě to někteří vzali jako fakt a údajně kvůli mě některý holky nepřišly na tu párty. Brali to jako fakt určitě proto, že všechno o blánách věděli, takže nevěděli, že když to vím já jako novinku, budu s tím oplývat aspoň půl roku, dokud nadšení z totální a zásadní novinky neochabne. Legraci si totiž můžete dělat jen z věcí, kterým nerozumíte. Pokud té věci rozumíte, tak je to humor a ne legrace. A protrhávání panenskejch blan byla legrace. Toto jsem psal v jiném článku, ale já si nemohu odpustit nezopakovat jednu z nejkomičtějších situací mého života. Dodnes samozřejmě nevím, co blány všechno obnáší. Někdo říká, že je to fakt pevný a tlustý guma. To jsem si i zafixoval, protože když jsem s holkama pozuději mluvil o protržení, tvářily se, jako bych skřípal nehty o tabuli. Jakože na své vlastní protržení měly špatný vzpomínky, protože tlustá organická guma se špatně protrhává. Někdo zas říká, že do prvního styku blána dávno rupne sama. Protože prej kdyby nerupla, nemohly by dobře menstruovat. Někdo zas říká, že tam ale jsou vždycky díry (v tý bláně), takže jakože to může vytejkat tamtudy. TOLIK OTÁZEK na TAK KRÁTKÝ ŽIVOT!!!???!!! Nechápu to, frustruje mne to.

Menstruace je taky vtipná. Samozřejmě o ní vím už dlouho, prostě rodinná osvěta, ale vtipný bylo, jak jsem se snažíval zmapovat mentruaci nějakých spolužaček a synchonizovat to se svou snahou je dostat do kina nebo ven nebo se svou snahou o vážné téma. Někde na netu jsem totiž četl "radu", že máme holkám nabídnout při zvaní na rande dvě data aspoň týden od sebe, aby si jakože mohly vybrat to nemenstruující (píšou se tam dvě U? už jen slovo menstruace je tak zajímavý!!!). Proto jsem se to u některých snažil zjistit, abych nemusel navrhovat dvě data, protože by si mohly myslet, že to dělám kvůli jejich menstruaci. A taky šlo o tu srandu, o napětí, ale hlavně i o snahu dostat se k holce blíž na úrovni intimní, viďtě. Prostě na ní vím něco, co si myslí, že ví jenom ona, pak se můžu díky tomu ukázat jakou soucítící a tolerantní a pečující atd. Když jsem teda podezříval nějaký den, tj. byla tehdy nasraná, vzteklá, protivná, nepříjemná, drzá, hubatá, hlasitá, hýkavá, oteklá, přecitlivělá, vůbec či minimálně namalovaná, nabalená v oblečení, posmutnělá, depresivní, mazlivá nebo nějak podezřele hodně sexy, napsal jsem si datum na papírek. Někdy jsem se obtěžoval připsat i iniciály. Bohužel jsem popisoval náhodné cáry papírků, takže když jsem je pak ztratil nebo zapomněl, ke které holce patří náhodné datum napsané na kousku papíru, pozbyl jsem taky možnosti zjistiti, kdy to ráčí majíti. Systematické zapipsování jiných věcí mých spolužaček (menstruace už z technických důvodů nejde) jsem začal dělat až na vysloveně vyvolený papír (např. počty lajků u profilovek, foloweři na Instagramu atd). Škoda, že jsem to neudělal dřív. Mohly jsme teď vysedávat v kině. Nebo jsem se taky mohl na to vykašlat a prostě si je zvát na kdy se mi zachtělo. To mě vcelku frustruje.
(pozn.: Jakmile jsem dneska spatřil jednu spolužačku, měl jsem chuť ji pomilovat. Ona normálně má tvářičku jak po trojtý dávce botoxu, ale dneska ji měla bledou, plnou žil a její jinak pečlivá pozornost těkala všude možně. Všechny tyto faktory mě vedou k tomu, že 10. 5. menstruovala.)

Jo a taky nevím, zda je označení menstruace jako "krámů" vulgární. "Menstruace" je moc odborné, dlouhé a nevejde se mi to do huby, "měsíčky" je infantilní (jako je roztomilé, ale tak o tom budu mluvit jen se svou holkou a dcerou a nikoli oficiálně... například náhodných žen se na "měsíčky" ptát nebudu, to už by bylo lepší se zeptat "Tečeš, kurvo?"), "perioda" je odvozené z angličtiny (prej), takže to v češtině (prej) neznamená menstruace a hlavně tím neoznačujeme přímo menstruaci, ale jen pravidelné opakování, dále "menses" zní levičácky a označovat to jenom jako "to" je zase zavádějící. Poradíte? Já to totiž nechápu a frustruje mne to.

Proč vám to všechno říkám? Z dobrých důvodů. Zaprvé vás všechny strašně zajímá má historie a milujete můj humor, který byl počat análním sexem Woodyho Allena a Alberta Moravii (nemůžu uvěřit tomu, že jsem tento dokonalý sebeanalytický vtip vyplácal na tento krví pozlacený článek... tímto si zamlouvám právo udělat tento vtip znova a na lepším místě). A zadruhé... Chci tu trošku otočit Freuda naruby. Vidím totiž, že ženy TO MAJÍ VŠECHNO MNOHEM ZAJÍMAVĚJŠÍ. Protože co máme my muži??? Máme jen jeden druh orgasmu (taky prej anální jak ženy, ale ten mi maskulinita odmítá počítat). Nemáme mentruaci, nemáme prsa, nemůžeme nosit miminko, nemáme komplexní pohlavní orgán. Náš pohlavní orgán je dick & balls a víc nic. Není na nich nic zajímavého. Ženy tam maj samý klitorisy a poštěváčky a všechny možný pysky a hrmy a pahorky a blány a kdo ví co ještě, navíc se to všechno může všelijak poskládat a vylejzat dovnitř a ven, tedy každá vagína je jedinečná. Vagína taky slouží jako úložný prostor, kdežto penis funguje jako věšák jen výjimečně a na jen na chvíli. Penis na veřejnosti nemůžem vytáhnout, zavřou nás, ovšem když se podobně vytasí žena, budou na ní hezky koukat. To vagíny vládnou světu, ne penisy. Prý máme mužskou mentruaci, jakože se nám někdy vyplavujou víc hormóny a proto jsme nasranější, ale tomu ňák nevěřím. Zároveň i náš pohlavní život je horší, jsme jen trubci, jak dokazuju v jiném článku ("vopíchat všechno okolo sebe a chcípnout"). Jako třešničku na dortu můžu po feminacisticku uvést skutečnost, že se všichni po početí konstruují (tady se píšou dvě U...) jako ženy, ale až v nějakém brzkém měsíci těhotenství se z mužských plodů začne skutečně tvarovat muž. Z toho maj muži bradavky, prostě se jim stihly zkonstruovat, když byly v ženské fázi vývoje plodu. Ženský jsou prostě zajímavější a lepší. Muži jsou zdegenerovaný ženy. Že jsou ženy lepší mi nevadí, to mě dokonce těší, ale vadí mi, že nejsem žena, takže nepochopím a neucítím všechny ty jedinečné možnosti ženského těla. A to mě dost frustruje.

Není to úchylné, vše je v zájmu vědy. Jednou mě moje vědátorství dostane do "sociálního hrobu".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co si myslíte o ženách? Jsou zajímavější a lepší? Jste-li muž, litujete, že nikdy nepoznáte všechny další druhy orgasmů? Je pro muže vagína něco posvátného, co nikdy plně nepochopí? A jak nazýváte menstruaci?

Almond milk!!
Veverka :)
"Now I am become Death, the destroyer of worlds."
Roaches are delicious.

Komentáře

1 Viki Viki | 11. června 2016 v 15:05 | Reagovat

Nepopřít tu abnormalitu vlastního penisu dám 10/10

2 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 23. června 2016 v 12:43 | Reagovat

Hmmm, možná že to ještě není všechno, co lze objevovat ;-)

3 krasny-clovek krasny-clovek | Web | 23. června 2016 v 15:09 | Reagovat

[2]: #reasontostayalive

4 Rory Rory | E-mail | 15. ledna 2017 v 20:37 | Reagovat

Sakra zajímavý číst něco takového z mužské perspektivy :D
Jako holka/žena, co je převážně na chlapy, si obecně myslím, že ženské tělo je zajímavější, hlavně i vzhledově zajímavější, spíš se podívám na pěknou ženskou :-D ale myslím, že i muži mají ledacos zajímavého, třeba nedávno jsem u přítele zkoumala, jak je do prdele možný, že když mu nestojí, je to jako guma, dá se všelijak ohýbat, ať už ho skoro škrtím, všelijak mačkám a tak, nebolí ho to a tak :-? takže mu někdy příjde úsměvné, že s penisem občas zacházím s převelikou úctou a bojím se ho víc zmáčknout :-D  :-D  a pak jakmile vstane, je citlivější, ohnout se nedá a tak :D Co se análního sexu u můžu týče, myslím, že v tom mají muži výhodu takovou, že jim to dráždí prostatu, proto jim to dělá víc dobře. Jen jsou lidi ze společenského režimu (zatím) navyklí na to, že je to nechutný, teploušský a tak, zatímco u žen to muži neřeší, protože jsou už tak navyklí, že ho prostě do nás strkají 8-) :D
Menstruaci říkám krámy, bavíme se takhle normálně i mezi holkama :)
No a orgasmus je kapitola sama o sobě. Jako jo, můžeme se udělat několikrát, já jsem třeba schopná se udělat klidně osmkrát (neskutečně to vyčerpává), kamarádka se udělala, když se jí zdál erotický sen.. ale neznám jedinou holku, která by se během prvních minimálně 10 sexů udělala. Ta kamrádka, co se udělala ve snu, se dokonce za celý svůj život udělala jen jednou u orálního sexu, a to už měla 5 sexuálních partnerů :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama