Řekni, kde ty sexuální hrátky jsou?

20. července 2016 v 13:30 | krasny clovek |  Za tudle rubriku se fakt budu jednou stydět...!
Víte, jak jsem psal, že mám malý penis, že mi nestojí, a že se udělám rychle? A jak jsem pak napsal, že si dělám srandu? A jak jsem pak v jiném článku napsal, že si srandu nedělám? A dodal jsem, že je nejenom malý, že mi nejenom nestojí a že se nejenom udělám rychle, ale že také vytvářím málo semene, že je to semeno řídké a že místo vystříknutí jen vytéká? A jak jsem psal, že to je fakt? A pak dodal, že to je všechno jen sranda?? Tak teď vám říkám, že to sranda není! Můj penis je skutečně malý, skutečně mi nestojí, skutečně se udělám rychle, skutečně vytvářím málo semene, skutečně je mé semeno řídké a skutečně místo vystříknutí vytéká! A musím dodat, že mé semeno není lepkavé, ale materiálo-fóbní, dále není bílé, ale černé, a při ejakulaci zůstává v chámovodu všechno to, co nevyteklo ven silou gravtace, takže se musí valné množství toho životodárného semene vytlačit manuálně, přesně jako pasta z tuby...


Ale kdepak, dělám si zase jenom srandu!

Přesto se zas dovíte něco o historii mé sexuality. Vás to samozřejmě bez pochyb a beze zbytku přece jenom asi dost možná určitě zajímá, žejo, jinak byste tu nebyli, žejo, a mně se o tom dobře povídá, žejo, tak na tom celkově nic špatnýho nebude, žejo. Upřímnost je samozřejmě důležitá, lidi musí vědět, co a proč někoho trápí a zajímá. Ulehčí to komunikaci a porozumění. Třeba vás to inspiruje k vlastní introspekci. Přesto mám vnitřní pocit, že to není vhodné... Čert to vem! Jdem na věc! Hraje mi tu nějakej mix od Bambini Di Praga (Řekni, kde ty kytky jsou...Jaro...), tak si něco od nich pusťte taky, ať máte stejnou pobožně-smutnou atmosféru.

Když mi někdo povídá o svých těžších nebo lehčích sexuálních a erotických zážitcích z dětství a obecně z věku nesvéprávného, cítím se nepříjemně. Co mi tak lidé o sobě a jiných vypráví? Co u jiných dokonce vidím na vlastní oči? Toto jsem sesbíral během posledních let:

Hraní si na doktora v dětství, tj. vzájemné prozkoumávání.

Flaška: samé olíbávání, "motorboat", svlíkání, lízání uší atd.

Plácání po zadcích, šahání na prsa ("Šáhni si!") a u kluků šahání na zatlé svaly.

Sezení na klíně, masírování, (po)drbání, lochtání, mazání opalovacího krému...

Očumování a nechávání se očumovat v nekonvenčních pozicích, například při převlíkání.

Twister!!!

Ruce na prdel při ploužáku.
(Na táboře to dokonce udělal asi 10letej kluk s 13letou. To je fakt na sebevraždu.)

Líbání se s náhodným spolupařícím na diskotéce.

Srandičky s třídní děvkou, spaní s třídní děvkou.

Dělání si cucfleků. Cucfleků na prsa. NA PRSA!!??

Oblékání si šatů druhého pohlaví.
(to je sexuální jak kráva, neboť naši dickové a post-ejakulální výteky se třou tam, kde se třou jejich kundy a tampóny)

Jmenuje se to "Sedm statečných", to někomu mačkáte postranní svaly na stehnu (sobě samému to nebolí) a musíte od kolena dojít až k... ehm.

Nude pics od důvěrnějších chat-partnerů nebo dokonce kamarádek, v extrémnějších ale né neobyčejných případech "vyspat se s kámošem" nebo "přátelství s výhodami".

A tak dál.

A mně prostě z toho není dobře. Až postupem času si uvědomuji, že vlastně nic z toho jsem nikdy neměl. Že jsem nikdy neměl takovýdle raný/pubertální/adolescentní sexuální a erotický dobrodružství! Ano. Na utrpení tomu dodává všechna ta samozřejmost, že se takové věci jiným lidem dějí. Často někdo úplně mimochodem oznámí svou eroto-zkušenost. Krásně to třeba ten exhibicionistický kokot Kundera píše v Nesmrtelnosti: "Kdo by si nepamatoval ze svého dětství na nádhernou hru na lékaře!" Dále: Řešil jsem s kamarády (sám jsem to téma vytáhl), zda je jedna fajnová 18letá slečna panna. Přítele pravděpodobně nikdy neměla a diskotéková děvka to určitě není. Tak asi bude panna. Kamarád mi suše oznámil, že se klidně mohla vyspat s nějakým kamarádem, že se to tak dělá. Ta slova mě zarazila do země jak perlík nebohý klacík. Bylo to ubíjející. Všechny tyhle mimochodné průpovídky jsou ubíjející.

Vlastně kecám. Měl jsem taky cvičné eroto-zážitky. Ale málo! A trapný. Páčím je z paty. A jsou někdy dokonce vyvážený nepříjemnostmi. Pche!

1) Na táboře (mi bylo tak 7? 8?) kluci otevřeli dveře od holčičí chatky ve chvíli, kdy se jedna buclatější slečna převlíkala. Rozhlásili to po celém okolí. Tak jsem se záludně přišel taky mrknout. Viděl jsem její holej zadek! A za chvíli jsem šel pryč, páč jsem věděl, že to není úplně vhodné.

2) Na lyžáku (5 let zpátky) měly dveře od sprch průhlednej vršek. Všichni ve frontě na sprchy viděly, jak se za nima jedna více-než-fajne spolužačka převlíká (ostatní lidé byli dost inteligentní na to, aby se převlíkali dál od dveří). Očumoval jsem asi 3 vteřiny a dělal okolo toho legrácky, pak přítomná zlovolná spolužačka upozornila svlékající se spolužačku, ať odstoupí. Od té doby této zlovolné spolužačce mlátím do hlavy, že mi dluží "holý záda".

3) Na tomtéž/témže/témž lyžáku si mi jedna slečna sedla na klín. Asi na 10 vteřin...? Pak se podezřele rychle vztyčila. Ona se vztyčila, ale on se nevztyčil.

4) Na jednodenním výletu na lodičky (3 nebo 4 roky zpět) šly všechny holky (tak 80 % z nich) jak na povel do podprsenek. Ještě dnes se tomu musím smát. Exhibice jako prase! Sundaly trika jak na povel semaforu! Blik, podprsenky dolů. To bylo dost hezké. Ovšem to bylo pro všechny, tak co si to budu přisuzovat k vlastním eroto-zážitkům!

5) Na sportovním kurzu (4 roky zpátky) jsem z hlubin noci sledoval vnitřky osvícených chatek. Viděl jsem jednu vcelku fajn spolužačku v kalhotkách. Jeden můj arcinepřítel mi ovšem oznámil, že tam venku chodím jen proto, abych mohl očumovat holky. To měl pravdu. A přísahal bych na svou levou kouli, že jim to všem vykecal nebo se tím minimálně sám před sebou upevnil ve své pozici bílého rytíře a zachránce nebohých slečen před zlým úchylákem.

6) Snad jediný kvalitější vzájemný eroto-zážitek je ostřejší fotka, kterou mi poslala jedna slečna skoro přesně 4 roky zpátky. Před zrcadlem stála nahá, ale "ty části" v malování vystříhla. Po pár letech prozkoumávání jsem si všiml, že vyretušovala i místa, která hanbatá nebyla. To znamená, že měla na sobě nějaké prádlo... Ale pořád to byla ALESPOŇ nějaká eroto-důvěra, kterou mi prokázala žena.

7) V článku "Jak jsem jebal holky přes prdel" jste mohli vyčíst, že jsem párkrát mrdnul jednu pořádnou holku přes prdel. Tento pozitivní pocit z mladé adolescentní prdýlky byl velice převážen celotřídní nechutí a opovržením, s jakou se tato má tendence setkala.

8) Nějaký ty objetí na rozloučenou, taneční a letmé pusy na tvář nepočítám. Mám totiž pocit, že se do toho holky v mém případě vždycky nutívaly.

9) Nějaký drobný píčoviny, ale už si je nepamatuju. Třeba kdysi dávno jsem zkusil polochtat nějakou holku, ona mě okřikla a ostatní na mě koukali jak na nějakýho autistickýho rapist.

10) Na pařbě (2 roky zpátky) jsem se líbal s opilou holkou. Stručný popis můžete číst v prostředním a nejdelším odstavci zde: http://krasny-clovek.blog.cz/1604/draha-barbaro-beatrice-belatrix-beato, já se o tom odmítám rozepisovat znova. V každém případě jsem měl rok a půl blbé svědomí a obecně se cítil nasraně, že jsem to takhle celé zmrvil. Rabarbara mi to dost často omlacovala o hlavu.

Ano! Žádné větší vzájemné eroto-chování se prostě nikdy nekonalo. Leda ten poslední bod byl větší a vzájemný, ale byl zatraceně vyváženej nepříjemnostmi. Navíc mi nedávno bylo řečeno, že jsme se nelíbali, že jsem leda líbal ji všude na tváři a na krku, že prej by se se mnou nelíbala. Dále ta fotka, kterou slečna poslala... Ale vsadím botu, že to nebyla fotka vysloveně pro mně, prostě si někdy vyfotila v prádle svou vysportovanou postavu pro sebe a jendou mi to po chvíli vynucování poslala. To je všechno. Ostatní body vysloveně vzájemné nebyly, naopak byly pro slečnu nepříjemné (holčičí chatka, lochtání, plácání po prdeli & očividně i to sezení na klíně), nebo by byly nepříjemné, kdyby o nich věděla (očumování holejch zad a ta v těch kalhotkách). No a když nějaká kamarádka povídá, jak při flašce lízal někde někdo někomu ucho a svlíkal se do spodního prádla... Když jednomu frajerovi si sedla (myslím, že obkročmo...?) na záda jedna frajerka a prostě mu je namasírovala a namazala (a já se na to musel dívat!!)... Musím to srovnávat se svejma trapnejma "zážitkama". To mě ubíjí! Kdy to já pochopím? Kdy pochopím, jak donutit slečnu, aby mi dobrovolně namasírovala záda ("donutím do dobrovolnosti"!)? Kdy pochopím, kde se v lidech bere vzájemná eroto-důvěra? Eroto-důvěřuje mi někdo?

Není chyba v tom, že tyto "obyčejné" činnosti erotizuju? Haha. Jakože kdo prvoplánově chce nude pics a namasírovat od holky, ten to nikdy "nedostane"? Jenže v nich ta erotika je! Věřte mi! Ve hraní Twisteru a masírovaní je erotika a vzájemná důvěra. Je tam tak schovaná a je (pro některé) tak samozřejmá, že o ní ani nevíte. Pokud v tom nějakej borec nevidí erotiku a prostě chce, aby mu holka namazala záda nějakým krémem, tak je buď asexuální nebo trdlo (nebo asexuální trdlo). Čím víc se kluk při masírování zad holkou tváří lhostějně, tím víc se pak chlubí v hospodě nebo jinde mezi svými druhy. Jen chudák pan vědec jako já na erotiku ukáže prstem, popíše a definuje... a už každý ví, na co on myslí, už má každý pocit, že tady pan vědec je úchyl!

Zbývá snad poslední důležitá otázka: Proč stojím o eroto-důvěru? Je těžké vysvětlovat vkus, sentiment a instinkt! Chci se cítit jako užitečný. Je to do mně vštěpeno biologicky, a to nemá smysl rozebírat, to se musí brát jako fakt. Možná tak lze rozebrat intenzitu... jakože někteří to tak neprožívají... Ale to už je moc těžká psychologie. Inu, tím, že mi někdo důvěřuje, že na mě spoléhá, že se mě nebojí, tím dává najevo, že je ochoten spolupracovat a zároveň přijímat mé vlastní dary v podobě důvěry, spolupráce atd. No a toto je prostě pointa mého existencialismu. Nejde vysvětlit, proč toužím po kontaktu s lidmi a přátelství, jehož absolutní platnost, hloubka a stabilita se projevuje (samozřejmě nejen) eroto-důvěrou. Protože kdo vám dobrovolně nastaví holá záda nebo vás nechává prozkoumávat svou vaginu, ten (ta?) od vás nečeká, že ho (ji?) zabijete. A mě se neustále lidé (holky?) bojí, že je zabiju.

Fakt se cítím jak totální nýmand, kterýho nikdo nechce, jak mrdka, která si nevrzne. Prošlej kondom si přece nevrzne! I my podřadní chceme v pubertě rukama zvážit nějakou tu kozičku. Když to maj jiní, chcem to i my. Kdyby to neměli jiní, chtěli bychom to taky? Ano! Ale necítili bychom se jako hromada podřadných sraček. Srovnávám-li se, cítím naprosto přímo, že nenaplňuji svůj plný potenciál a niterní potřebu.

Třikrát jsem během psaní tohoto článkudostalmenší záchvat smíchu. A mé vtipy toho příčinou nebyly.

Řekni, kde ty (sexuální) hrátky jsou?
Co se s nimi mohlo stát?
Řekni, kde ty hrátky jsou?
Kde mohou být?

Lidé je tu během dne
vyzkoušely do jedné!
Kdy to já pochopím?
Kdy to já pochopím?

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 20. července 2016 v 15:37 | Reagovat

Souhlasím, v těch věcech erotika je.
Tvoje vzpomínání na věci, co se děly na táborech, školách v přírodě a na podobných vopičárnách vyvolali i moje vzpomínky. Ach, to je všechno tak dávno.  Tenkrát to byla osmá třída a my byli všichni takový příšerný spratci! Rozcuchaný chlapec s obrovkýma zelenýma očima ve vytahaném tričku ze ZOO Praha, který se po večerce lepil na místo za skříní u nás na pokoji v momentě, kdy dovnitř vkráčela naše třídní a po chvíli mu řekla: "Prosimtě vylez, já tě vidím," je nyní můj úplně nejlepší kamarád, kterého mám a kterého  miluji nade všechno. Možná je to i proto, že jsem v té době a i chvíli potom do něj byla dosti zamilovaná a podezřívám ho, že i on do mě. Naštěstí z toho nyní máme to přátelství.

2 krasny-clovek krasny-clovek | Web | 21. července 2016 v 8:29 | Reagovat

[1]: Jop, ve schovávání v holčičím/klučičím pokoji je také ta erotika! Je to dětská obdoba souložení za keřem na veřejnosti.

3 Josef Josef | Web | 21. července 2016 v 14:03 | Reagovat

Tak to pro mě byla vzpomínka, ve které se vždy skrývalo něco lechtivého... :-)

4 Tenisák Tenisák | E-mail | Web | 24. července 2016 v 20:16 | Reagovat

Problém každého mladého muže

5 krasny-clovek krasny-clovek | Web | 24. července 2016 v 20:21 | Reagovat

[4]: No rozhodně ne těch mladých mužů, kteří si legálně šahaj na holčičí prdýlky a dostávaj po tuctech nahatý selfíčka.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama