Má filozofie sexu (Furt se to děje)

2. listopadu 2016 v 1:31 | krasny clovek |  Za tudle rubriku se fakt budu jednou stydět...!
Takže jsem vzteky vstal od stolu a praštil do stolu a rozhodl jsem se konečně se posadit ke stolu a napsat článek, ve kterém konečně zjistím, co to znamená sex a jaká je veškerá omáčka okolo něj. Smetu ze stolu všechno, co o sexu vím, jako to udělal Descartes, když chtěl zjistit, co všechno vlastně ví.

Ehm, no... Začnu od prostředka! S kamarádem jsem debatoval (resp. já nadával) nad tím, že mají lidi perverzně obrovský množství sexuálních partnerů. Lidi prej maj za život obyčejně sedm a osm a devět a deset, což mi přijde hrozně divný. Já jsem schopný pochopit tři čtyři maximálně pět sexuálních partnerů:
1) Takovej ten první, takový to dětský středoškolský chození a vocucávání se všem na očích na školní chodbě, který máte tak mezi 15 a 20 lety (snad by se tam vešly i dva).
2) Takovej ten druhej, s kterým máte vážný vztah na vejšce mezi 20 a 25 lety.
3) Takovej ten třetí, kterýho si vezmete a máte s ním děti někde mezi 25 a 45 lety.
4) Takovej ten čtvrtej, kterýho si najdete, jestli se rozejdete (šance je 50/50!) s tím třetím - 45 až 99 let.

Kámoš řekl, že prej vidím rovnítko mezi chozením a sexem. Já na to, že jakože samozřejmě. Že každej normální člověk normálně spává jen s tím, s kým jakože chce chodit. Takový ty věci, jakože na diskošce někoho sbalíte a rozdáte si to s ním, to je něco, co dělají úplně jiný lidi, s kterýma třeba my, CUDNÍ ZOUFALÍ INTELEKTUÁLOVÉ, nemáme vůbec nic společnýho, neznáme je a nemusí nás vůbec zajímat! :))))

Kámoš mě přizabil svou poznámkou, že kamarádi spolu třeba spí. Že prej je to normální. Prejžerejže. Jako, ano, i já nad tím uvažoval, ale prostě že se to fakt běžně děje? Eh... Prej i on, CUDNÝ ZOUFALÝ INTELEKTUÁL jako i já, měl šanci se s nějakou vyspat (ale byl debil a nedošly mu ty hinty, ale to je nad rámec). Permanentně mi tvrdí, že každá holka, která se mi líbí a o které vím, že neměla kluka, klidně mohla s někým spát. Představa, že by jedna z mých vyvolených s někým šukala just for the lulz, mi zamotává hlavu a zbavuje mne iluzí neboli ZÁSADNÍCH ŽIVOTNÍCH JISTOT! Má vyvolená má být věrná, má si svýho zatracenýho těla vážit a dávat ho jen tomu, kdo si ho podle ní zaslouží.

Fascinuje mne, jak s tím sexem zacházej jako s levným zbožím, že se to stává obyčejnou věcí, která jakoby nemá emoční následky. S molekulární přesností oddělili sex od lásky! Moje milá Protinožka mě utěšovala, že prej nezačne souložit hned jak jí bude patnáct, ale že si aspoň tak půlroku počká! Rozklepal jsem se (doslova!). Ona si to prostě naplánuje! Já si sex z principu nikdy nemůžu naplánovat. Abych si ho mohl naplánovat, musel bych si umět naplánovat najití životní lásky, partnerky do života. Ale najít Svatej grál nejde naplánovat, ten vám jednou spadne na čumák sám. Lidi, kteří sexují pro legraci, považuji za nevěrný děvky a tupý nadržený kance. Protinožčino nezáměrné přiznání barvy, poodhalení své filozofie, poodhalení svého bizarně zdegenerovanýho vidění světa ještě zpoza dětské postýlky... Ble! Na jedný fotce ze školky se drží za ruku se svým stejně starým kamarádem, s kterým se nyní kamarádí už asi patnáct let. Zvedá se mi žaludek, kurva fix mám sartrovskou sexuální nausea z představy, že s ním dneska chrápe jen pro tu legraci!! Ne, nevím, jestli je to pravda, ale tu představu mám. Nevěřím jí, ale bože můj, pálí jako skutečnost! Znám pár holek, které se s někým vyspaly pro legraci. Ano, teď mi to dochází... Klesají v mých očích, tečka! Už o ně nelze mít zájem. Tečka! Tečka...

Představa, že tohle dělá Kráska, mě ničí neustále. Nemám důvody si myslet, že by to dělala. Třeba je CUDNÁ ZOUFALÁ INTELEKTUÁLKA, jako jsem i já. Zoufalá samozřejmě bude v jiném smyslu, spíš bude zoufale hledat ve frontě zájemců toho pravého, kdežto já jsem člověk, který zoufale stojí právě v takových frontách zájemců. Ale když si udělá fotku z tanečních, kde stojí mezi pěticí chlapců... Když si s nimi hraje, přetahuje, když se s nimi fotí a z lásky hádá! Pche! Nenávidím se za tyhle myšlenky a přeji si, abych se nikdy nezamiloval.

Nějaká zmalovaná pipka na Youtube říkala, že sex náš život nezmění. Jentak si nasadila utěšující výraz a říkala, že se nic nezmění, že prej jako mladá malá panna čekala spoustu velkej věcí, ale nic se nezmění. Šokuje mne, že na tento Youtube kanál kouká Kráska. Já tvrdím a budu tvrdit, že sex můj život změní, neboť sex bude následkem životní lásky, která můj život prostě kurva změní: kurva kámo, nejseš sám! Máš se na koho celý den těšit, máš koho milovat! Někdo ti věří, někdo se s tebou mazlí! Oukej, sex můj život nezmění, ale se zásadní a pozitivní změnou (za předpokladu, že nebudu žít s nějakou megerou) v životě přijde i sex! Sex nebude v kauzálním vztahu se změnou, ale hergot, bude v zatraceně pozitivní korelaci! Hence: se sexem přijde změna, asi jako když s muslimy přichází terorismus.

Kamarád mi řekl: "Víš, s tebou je problém ten, že si hledáš životní partnerku..." A to je ten problém. Já odmítám randit pro legraci, já chci kurva absolutno! Já chci forever together.

Oukej. Trošku zpomalím. Měl bych dokázat, že "sex = láska". To ale nedokážu, to je věc individuálních hodnot. Hah. Kdyby moje vyvolená slečna skutečně bez lásky ošukala půlku mužského osazenstva na škole, ale mne pojala za svého prvního partnera, co bych měl dělat? Věřit jí? Proč bych jí nevěřil, když ona nevidí absolutní prokázání lásky v sexu? Já ho tam vidím, takže z mého pohledu jí nelze věřit, když přeci souložila s kdekým jiným! Měl bych se na věc dívat z jejího pohledu. Je třeba si uvědomit, že sex není pro jiné absolutní důkaz lásky, ale pouze důkaz dočasný v rámci jedné ohraničené žvotní epochy, ne-li důkaz nulový, z čehož se mi zvedá žaludek. Chce mi být věrná, bude mi věrná. Sex vidí jen jako legraci. A já nemám právo označit nějakou zhovadilost jako třeba sex za absolutní a hmotný důkaz lásky! Ale co když to opravdu je jediný legitimní hmotný důkaz lásky? Jak jinému ukázat, že ho milujete? Dárky? Slovy? Je přece snadné lhát! Někomu se ale dát celým tělem už tak lehké není. Alespoň pro mne asi ne. Asi. Kdo ví, třeba budu kurevník, protože v sobě cítím animalitu, to nemohu nepřiznat . A co si udělat děti? Miluji tě, tady máš děti. A mezi děláním dětí a souložením je určitý rozdíl, byť minimální. Jenže ten rozdíl jde nevědomky posrat a jedno se přesmykne v to druhé. Co dělat? Kdo je vinen? Dovolím si alespoň jednou zachovat se iracionálně a ustoupit emocím (což nepřímo a lichotivě naznačuje, že jsem zatím vždy byl racionální!). Bude dobré v zájmu vlastního pohodlí uznat rovnici "sex = láska", neboť kdybych ji neuznal, trápil bych se, protože nelze nic udělat pro to, abych jí v duši nevěřil. Nemůžu si nemyslet některé věci a nemůžu tedy za to, že si některé věci myslím.

Ale sakra... Představuji si svou Krásku a tu její božskou kamarádku. Když já chtěl před šesti lety zoufale ojet svou milou V., byly tyhle dvě ještě malé nevinné holčičky. Teď jsou to skoro dospělé malé nevinné holčičky (kdežto já se nezměnil), které si to PRÁVĚ TEĎ mohou nechutně hutně rozdávat! Stačilo by jim k tomu pár slov, snad i jen pohled! Vsadím se, že jejich spolužáci, jmenovitě ten melírovanej, ten v saku, ten brejlatej, ten tlustej, ten árijskej a ani ten divnej by neprotestovali proti těmto jejich slovům. A stejně tak by stejná slova stačila k mému... něčemu ošklivému vůči sobě samému. Povahou slabý křesťan či muslim těžko přizná, že bůh není. Je-li silný, přizná si to a začne vést třeba i plnohodnotnější život. Ale co mám dělat já, povahově slabý člověk, kterému sám jeho bůh páchá před očima sebevraždu? To, co chráním, se samo ničí. Vytvořit si vlastní pravdu? Jde věřit lžím, které zkonstruoval rozum a ne sobecká lidská hloubka? Krásku a její kamarádku nepřestanu milovat, i kdyby to byly hysterické infantilní namyšlené nevděčné husy. Dal jsem slib a tím se všechno překoná, budou to vždy absolutní bohyně, viz. předminulý článek. Ale kdyby byly Kráska a její rozkošná kamarádka "děvky"... Nechci myslet na to něco ošklivého! Proč bych se cítil oprávněn je přestat milovat? Je-li sex fyzický důkaz absolutní lásky, pak to, co mne nemůže absolutně milovat, neboť to někdy souložilo s něčím jiným než se mnou, nemá cenu absolutně milovat. Kdyby to tedy byly "děvky", mohla by to být na druhou stranu očista - zbavil bych se Krásky - prozření, rozbití okovů. A rozbití okovů by byla změna životosprávy, po které toužím taky už delší dobu. Nebo bych zase uvízl a nastala by jakás kognitivní disonance? Nebo bych propadl doublethinku? Všechno jsou to vnitřní frustrace z neustálého nabývání nových informací. Ale co si budu přisuzovat absolutní sliby lásky! Jsem možná člověk romantický, který svou schopnost vydržet nepřejícnost osudu staví na odiv, ale jsem furt i člověk praktický. Myšlenka, že by mne Krásčino děvkování očistilo a zbavilo lásky k ní, docela těší mou praktickou stránku.

A zkusím být na chvíli méně filozofický a méně morálně na výši (cynismus!): co když mi jde jen o to, že pokud bude mít Kráska zkušenosti už s jiným, nebudu jí pak stačit, neboť bude mít srovnání, kterého se kvůli nízkému sebevědomí děsím. Najednou má chuť všechny předchozí odstavce smazat, ale asi si je nechám jednoduše proto, že jsou produktem mé práce. Práce možná podivné, ale stále je to práce a záznam mého vývoje.

Řeším sračky, že? Chrlím sračky. A přitom je jakýsi obecný lék na můj filozofický průjem tak jednoduchý: najít si holku! Bude-li rozumná a donutí-li mne její existence stát se lepším nefrustrovaným netrpitelským člověkem, změní se můj život v tom smyslu, že nebudu řešit tento panický bullshit, nad kterým se teď asi hezky smějete (Čuspysk pičotrysk, Jano! Nechceš se se mnou vyspat?). Nebo v tom lepším případě kroutíte podrážděně hlavou.

Hustý, jsou dvě v noci a za pár hodin vstávám do práce! Na závěr dávám verše s provařenou myšlenkou z písničky, která mne neuvěřitelně oslovila svou roztomilostí, neboť má emoční imunita je v této době hodně oslabená.

Life's great destiny
Is knowing you are loved
And knowing you love too
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 saesa saesa | Web | 2. listopadu 2016 v 4:37 | Reagovat

To ti bylo tak osm devět, když jsme s kamarádem chodili po antikvariátech a hledali vydání Hnusu, nikoliv Nevolnosti. :D Protože oč líp to zní. Dneska už by Hnus nikdo na pultíky nevydal, bo cenzura! ^^

Opravdu je to v definitvním, přemrštěném podání výraz lásky. Slova nic nezmůžou, třeba se trochu přičinit těly. Jak se ale srovnat s tím, že to dělají všichni sprosťáci kolem, kteří zdaleka nedosahují naší vznešenosti? :D Sex je původní zaměstnání hmyzu a těch preeukariotských buńěk, přesto nikdy, ani za časů studené války, neztratil u lidí na popularitě. :)

2 krasny-clovek krasny-clovek | Web | 5. listopadu 2016 v 14:50 | Reagovat

[1]: Složité téma, moc složité. Jakým právem třeba označujeme cudnost za vznešenost, když je to jen jiné nastavení hodnot a jiná forma komunikace?

3 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 6. listopadu 2016 v 16:24 | Reagovat

Kamarádi spolu spí, no. V praxi zcela běžně, ale většinou se něco posere, nemají-li oba zúčastnění štěstí.

Jenže on je sex sranda, vůbec nic ti nedává právo lidi, který souložej pro legraci označovat jako děvky a tupý kance. Sex je sranda, stejně jako cokoliv dalšího v životě může být převedeno do roviny zábavný, ačkoliv primárně pro zábavnou rovinu neslouží, např. jídlo. Jídlo může být taky sranda, stejně jako může být sranda i studium. Prostě cokoliv můžeš dostat na rovinu zábavy.
Jestli v tvých očích někdo může klesnout jen kvůli sexuálnímu chování a ničemu jinému, je jasné, že to pro tebe znamená neprostupné tabu, i co se jedná jen tvého zhnusení se nad tím, že je někdo schopen soulože.

Těch sedm, osm sexuálních partnerů je docela zdravý (z mých zkušeností mi teda tohle číslo stejně přijde jako podprůměr) samozřejmě jak pro koho.

Já osobně jen doufám, že nikdy nenaplním ty čtyři body, které jsi vyjmenoval. To by bylo dost děsivý.

4 krasny-clovek krasny-clovek | Web | 6. listopadu 2016 v 17:14 | Reagovat

[3]: "V praxi zcela běžně" Tvl dík, dneska zase neusnu. Doufám, že mluvíš jen za svůj okruh! :-D Budu si tomu věřit.

"ti nedává právo" No právě že dává, protože mám určitou svou definici děvky a tupýho kance, do který ti lidi krásně zapadaj.

"a ničemu jinému" Tak teďs mě urazila. Znelíbit se mi může z mnoha důvodů. Politických, sociálních, kulturních, hygienických, charakterových... Jako já mu vymlouvat nebudu, že má jiný vkus a že se mu líbí jiné věci. Debatovat s ním můžu o tom a zkoušet si ho nenásilně přizpůsobit v zájmu našeho přátelství by šlo taky. Pokud by jeho hodnoty zasahovaly ať už z krátkodobého nebo dlouhodobého hlediska do mého života, tak tam už je věc na diskuzi. A znechucovat mě můžou oba druhy hodnot a jak se s tím vyrovná ten druhý člověk je jenom jeho věc.

"i co se jedná jen tvého zhnusení se nad tím, že je někdo schopen soulože" Jo. Protože Krásku chci pro sebe a fakt je mi nevolno z pomyšlení, že si to po dnešních prodloužených tanečních s někým na záchodech rozdá. Nebože souloží s někým jiným než se mnou. Ale hergot, do smrti budu bránit její právo to dělat!

(btw. Snažně se na druhou stranu snažím dokázat, že sexuální otevřenost a detabuizace sexu škodí civilizaci z dlouhodobého hlediska. Říkám tomu "byrokratizace sexu", neboť se prostředek "sex" stává cílem, čímž nahrazuje původní cíl "děti". A kde nejsou děti a kde je jen stará populace, to jde ekonomicky i kulturně do hajzlu. Je-li tato úvaha správná, pak by to znamenalo, že mi sexuální otevřenost druhých škodí z dlouhodobého hlediska, což mě opravňuje vymlouvat lidem nezávaznej sex a brát Krásce jakési morální právo nechat se dnes večer ojet... Ale tohle už je fakt na delší diskuzi, sám už totiž ani nevím, o čem to povídám!! :) )

Já opravdu doufám, milý Poděse, že jsem tě ničím nenaštval, protože vidím, že jsi komentář psala ze sebe. A doufám, že oba chápeme stejně, že někým opovrhovat a být někým zhnusen neznamená, že toho člověka budeme sviňsky bojkotovat v oblastech, kde se jeho odlišné hodnoty nepromítají. Je fakt, že je v těch slovech možná moc silný emoční náboj... Každopádně balit tě asi nezačnu, ale o škole a o počasí a o blogování a o všem možným si povídat snad můžem.

5 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 6. listopadu 2016 v 17:39 | Reagovat

[4]: Dlouho jsem si myslela, že okruh lidí, co znám je něčím jiný, než okruhy, co neznám. Pravda je taková, že čím víc lidí znám, čim víc okruhů lidí znám, tak jsou všichni stejný, resp. že se spousta lidí chová hodně podobně.

Mě už jenom definovat tahle lidi přijde dosti ponižující. Pokud teda neexistují ještě pádnější a věcnější argumenty, proč je takhle definovat. Né, že by snad takový případové a případi neexistovali. Ale aby se ti někdo zneliboval kvůli něčemu, co se tě třeba přímo netýká, mi přijde ujetý. Jasně, může tě to pohoršovat, ale to je tak všechno. Pádnější je si někoho znelíbit kvůli charakterovým vlastnostem. No...a když někdo smrdí na dva metry, tak přirozeně taky :-D

No jo, když to jsou ty slabý místa přes který nejede vlak. Sama za sebe to chápu, ale...ale svět je prostě občas uplně jinej, než bychom chtěli. Mě bylo taky dost špatně z toho, když mi muj bejvalej nabaloval kamarádku, když jí dal spontánně pusu na tvář, která znamená určitej signál toho, že se na ní dívá jinou optikou, než na další holky okolo stolu. Taky mi bylo špatně, když jsem viděla video, kde se volizoval v hospodě u stolu (v době, kdy já jsem nebyla v Praze) přede všema našem a kamarádama s nějakou obyčejnou tuctovkou, jejíž všechny ctnosti obsahovali jednu jedinou vlastnost a to, že v tu chvíli byla pravděpodobně stejně, možná ještě víc na sračky, než on. Nebo když jsem se dozvěděla, že mi lezl totálně na sračky po další kamarádce na festivalu (budiž mu odpuštěno, ta holka je strašně tlustá a on si myslel, že je takovej ten velkej reprák, ostatně teď se tomuhle skandálu smějeme společně). A co, tohle ani nic jinýho mi nezabránilo mu říct, že ho miluju. Každej děláme píčoviny, já možná ještě víc, než on, stejně se ale máme moc rádi a naše láska v těhlech dnech vzkvétá ještě víc, než kdy jindy (jó, je asi pitomý ho označovat jako bejvalýho, ale tak pro pořádek a orientaci).
"Ale hergot, do smrti budu bránit její právo to dělat!"- ámen. Právě dělám referát na část Etiky Nikomachovy od Aristotela a tohle je jedna z vlastností, která ti přisuzuje určitý druh ctností.

Já v tom nevidím zas tak negativní důsledky, celá civilizace se stejně proměňuje. Všechno se pořád proměňuje. Pro mě je tabuizace sexu zase úplně tabu, teda, asi ani ne tabu, spíš něco, co mi přijde hrozně nepřirozený. Jako...nevim, jako kdyby chtěl někdo reálně šňupat perník čůrákem (ha haha, ať žije Máma má raka). Mimochodem, teď jsem v kontextu tohohle četla strašně zajímavou knížku, vlastně jen její část. Jmenuje se Osm teorií náboženství a je tam krásná kapitola věnovaná Freudovi a jeho knize Totem a tabu, doporučuju!!!

6 krasny-clovek krasny-clovek | Web | 6. listopadu 2016 v 18:25 | Reagovat

[5]: "spousta lidí se chová hodně podobně" Hele, já chci dneska usnout, jo? Ráno vstávám brzo.

Lidi nedefinuješ, lidi ti spadaj do definice... Děvka je to, co má modré rohy. Pepík má modré rohy. Pepík je děvka. A sex cizích lidí se mě přecejenom trošku týká. A nebo toho raději necháme, protože přes net se o tom mluví špatně, navíc když úplně nechápu, co to vlastně cítím.

Nějaký kus toho Aristotela jsem spolu se stoiky a epikurejci četl už dávno. Antická etika byl před čtyřmi lety můj velký koníček a to se z třetiny podílí na tom, co jsem dnes (druhá třetina je Dawkins!! 8-) ). Je hezké, že se to asi viditelně promítá, díky ti!

Nevidíš negativní důsledky jen proto, že se vše furt mění? To nedává smysl. Vše se furt mění, například Erdoganův pseudopuč byl taky změna, ale to neznamená, že se to musí pasivně přijmout. Ty nad tím jen babsky máváš rukou. Ale negativní důsledky sexuálních revolucí jsou na velkou, ozdrojovanou a akademickou diskuzi, tak co se tu teď budeme přes internet handrkovat, navíc když tomu oba očividně nerozumíme.

Toho Frojda jsem taky četl, ale úplně jsem se s tím minul. Jestli to ta kniha Osm teorií nějak aktualizuje, dává do smysluplné podoby a filtruje nepřesnosti, snad bych si to mohl za večer přečíst.

7 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 6. listopadu 2016 v 20:07 | Reagovat

[6]: Ale proč bys kvůli tomu neměl usnout, vždyť se s tím nemusíš ztotožňovat?
A tím, že něco označíš tak, že spadá do definice, to nedefinuješ? Vždyť se to nevylučuje. Já ti nevím, jestli se tě netýká maximálně tím, že o něm třeba víš. Jinak si moc nedovedu představit jak se tě týkají ranní soulože mě a mého přítele. A to vědomí, no, já bych takové vědomí asi zazdila hodně rychle.

Ale jo, prostě jsou věci, co do sebe zapadaj a tak mě to v kontextu tý Etiky (ksakru, už se s tim seru pěkně dlouho) napadlo.

Já si spíš myslím, že ty důsledky nemusí být primárně negativní.

Ona to není celá kniha, jen krátká kapitola. Jenom jsem to hledala na internetu a nikde to není, takže je to asi jenom ve fyzický podobě. Jako máme tu knížku v knihovně Jana Palacha na FF, nevim, jestli je i v městský.

8 krasny-clovek krasny-clovek | Web | 6. listopadu 2016 v 20:32 | Reagovat

[7]: Tak už asi vím, kde je to nedorozumění: Promiskuitní život jiných se mě týká. Je ot faktor, kterému musím přizpůsobit určité své chování. Například mi zabraňuje v tom, abych o slečnu měl zájem. Zjistil-li bych, že moje crush šuká všude možně, poznamenalo by mě to v tom, že bych jí nevěřil, kdyby se začala ovíjet okolo mne. Ale abych užil tvůj příklad: tvé ranní soulože s přítelem se mě týkají třeba v tom smyslu, že tě němá cenu balit, protože máš očividně přítele. Pokud bys... ehm... spala s mnoha lidma jako kamarádka, tak bych ti jako té mé zmíněné crush také nevěřil, pokud bych viděl, že začínáš ke mně něco cítit. Tyvole to je téma na nějaký hodně důvěrný posezení s odborníkem, protože se ve vlastních myšlenkách ztrácím a vsadím levou bulvu a pravou kouli na to, že si někde tady protiřečím.

V městský prej není, škoda!

9 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 6. listopadu 2016 v 21:17 | Reagovat

[8]: Ale...to ti asi nezbývá nic jiného, než se tomu přizpůsobit. Svět je plný věcí, kterým se člověk musí přizpůsobit svoje chování. V případě, který uvádíš asi nezbývá nic jiného, než se s tím nějak vyrovnat, nebo si říct "seru na to." Mě taky zabraňuje to, že (dopředu počítám s výčitky svědomí) se náš vztah s jedním člověkem opět proměnil ve velice důvěrný, abych vošukala chlapce, které bych vošukala, pokud bych v tomhle vztahu nebyla. Jenže to je dost zvláštní, pak asi nebude problém v tom, že by tvá potencionální crush spala se spoustou chlapců, ale ve tvé schopnosti ji důvěřovat, pokud by se ti svěřila s něčím tak křehkým. Je to asi o zkušenostech, sama mohu ze svých zkušeností říct, že je možný si tak šoustat okolo a přitom milovat jen jednu osobu.

:( Ta pasáž není tak dlouhá a kdybych měla skener, tak ti to klidně ofotím, ale nemám skener.

10 krasny-clovek krasny-clovek | Web | 6. listopadu 2016 v 21:46 | Reagovat

[9]: "je možný si tak šoustat okolo a přitom milovat jen jednu osobu" Ano, já bych si snad taky šukával s kdekým a přitom věděl, že miluju jen jednu. Vím, že to ve mně je, ale i tak jsem se cítil vůči své skutečné crush provinile, když jsem byl s jinou slečnou na pouhém rande. Věděl jsem totiž, že bych tím byl vůči své skutečné crush nespravedlivý, kdyby byla jako já. Každopádně jak ale mám vědět, že i má potenciální crush je schopná milovat mě, kdyby také šukala s kdekým, tedy jak mám vědět, že uznává tvou myšlenku ocitovanou na začátku komentáře? Proto ta nepsaná dohoda, že "sex = absolutní důkaz lásky". Tyvole, o tomhle bych mohl napsal článek na Teorii her.

Jo, problém je samozřejmě v mé nedůvěřivosti, ale ta zas pramení z toho, že každý jinak vnímáme stejné signály. I kdybych se stokrát snažil vnímat tyto signály jinak, nepůjde to, protože jak píšu už v článku, stále bych tomu v duši věřil. Asi. Ale dneska už fakt dost o tomhle, protože jsem sám ze sebe intelektulně vyčerpaný a pletou se mi věty. :-D  :-D

Pls nafoť, třeba se přiučím.

11 stuprum stuprum | Web | 7. listopadu 2016 v 22:29 | Reagovat

Jeden o koze, druhý o voze. Jako jen v dobrém, neberte to jako výtku, nejste zrovna stejní :D
Očividně neplujete stejnou bárkou a velbloudu na poušti vysychá hrb.

Poděska je prostě nevyléčitelně promiskuitní a spadá do kategorií, o kterých přirozeně nemá cudný krásný člověk představu. :-D

Mně je to taky líto, že světem vládne pich... a dál se točí svět, theatrum mundi a dál se točí svět okolo kundy...

12 krasny-clovek krasny-clovek | Web | 7. listopadu 2016 v 23:28 | Reagovat

[11]: Ty seš dobrej poéta. No irony intended.

Já představu mám, ale prostě... eh... Nikdy jsem ptáka dodo neviděl, ale představu mám, ne?

Jo, každej mluvíme o něčem jiným, měl jsem chuť to expresivně podat už dřív. Jak člověk zabíhá do složitostí, kterým navíc asi nerozumí, je lepší debatovat živě a pečlivě během přerušení, který není na internetu možný udělat, rozebírat každou řečenou větu. Tak jsem to aspoň ukončil. Myslím, že jsi se při čtení našich komentů dobře bavil, přeji ti to.

13 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 8. listopadu 2016 v 20:42 | Reagovat

[10]: Já jen doufám, že si někdy brzo na to nafocení ještě vzpomenu...mám toho strašně moc ve škole.

[11]: A já mám pocit, že jsem byla momentálně díky znovuzískané první lásce docela vyléčena. Alespoň na dobu určitou rozhodně...

14 Hrobárka Hrobárka | Web | 19. listopadu 2016 v 2:14 | Reagovat

:-D Tu som sa evidentne nemala dostať :-D

15 krasny-clovek krasny-clovek | Web | 19. listopadu 2016 v 2:19 | Reagovat

[14]: Přeji příjemný zbytek noci.

16 Královna Osamělých ostrovů Královna Osamělých ostrovů | Web | 14. ledna 2017 v 21:33 | Reagovat

Kdybys o půlku zmírnil svůj absolutismus a naklonoval se, tak by byl svět docela ideální. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama