Vzhůru do hlubin minulosti, k pramenům pedofilie

10. února 2017 v 1:12 | Krásný Člověk |  Za tudle rubriku se fakt budu jednou stydět...!
Oukej, zhypnotizoval jsem se ciderem a vše se zdá hlubší než obvykle. I pohled do mé minulosti dostává nový rozměr a vybavuji si věci, na které jsem si nezavzpomínal hodně dlouho. A ta hudba k tomu, och och!

Úplně úplně nejprvnější pedonáznaky jsou staré bezmála 5 let. Jeli jsme se školou do Francie. Přes uličku v buse seděla učitelka se svou dcerkou Klárkou (pozor, tohle je jiná Klárka!), které bylo asi 10 let. Většinu cesty si četla Harryho Pottera pětku. Pamatuji si, že jsem na ni furt nějakým způsobem myslel a pozoroval, co dělá. Chtěl jsem se vesrat do jejího vědomí svým usilovným přemýšlením o ní. Vůbec jsem si nepokládat otázku, proč jsem to chtěl udělat, vůbec jsem nepátral po širším kontextu, ale chtěl jsem její pozornost. Co se týče přímých konfrontací mě a Klárky, staly se jen tři věci, z nichž jedna byla bez Klárky, druhá se vlastně neuskutečnila a ta třetí se jako jediná dala označit jako přímá konfrontace mně a Klárky.

1) Bus už pár hodin uhání směrem k jižní Francii, za okýnky je tma. Učitelky vybírají film. Já slyším něco o Pulp Ficiton, takže začínám lobovat za Pulp Fiction. Jedna učitelka říká, že né, že neví, že to není vhodný film. Já uculeně namítám, že je to "...vhodný film, (ale až) Klárku dáme spát..." Učitelky se nenuceně pouzasmějí, ale na Klárku nevidím. Jo. To je všechno. A Pulp Fiction jsme nepustili.

2) Bus za chvíli odjede od hotelu směrem k jinému městu. Sedím v busu na svém místě a čekám v něm jako jeden z prvních. Najednou přiběhne Klárka, celá ubrečená, a sedne si na své místo k okýnku přes uličku. A pláče a skrývá si hlavu do dlaní. A dva metry od ní sedím já. Mám potřebu se zeptat, něco říct, zanadávat na zlobivou mamču, neboli paní učitelku, musím něco udělat, abych holčičce ulehčil a zároveň se tak k ní přiblížil. Ale ne, jsem přece asociál, nechci se ztrapnit nebo věci přihoršit. Neumím plačící holčičky utěšit. Není problém na ni začít mluvit, ale ve výsledku bych z toho měl něco jenom já, ona by z toho neměla nic. To je zbytečně průhlédné. Tak nedělám nic a čumím z okýnka.

3) Cesta domů přes Alpy. Autobus vyjíždí z tunelu do tunelu, takže máme v buse střídavě noc a střídavě den. Klárka (z legrace? z frustrace?) zapíná a vypíná světlo, aby si mohla číst Pottera pětku. Mamča jí řekne, ať to furt nerozsvěcí, tak se začnou handrkovat. Zmobilizuji všechny síly a navrhuji, že můj mobil má jednoduchou baterku, takže si může posvítit. Nevím, zda odmítá i Klárka, ale její mamča s úsměvem a poděkováním ano.

Výlet končí, účastníci zájezdů se rozprchají jako švábi a já Klárku už nikdy neuvidím. Našel jsem si ji před chvílí na facebooku. Snad je to ona, je tam totiž mezera skoro pět let. Nastoupila na gympl (asi čtyřletý), takže jí bude tedy 15-16. Na instagramu je taky, ale má soukromý účet.
(Pozn: Už uběhlo pár týdnů a Klárka mou žádost nepotvrdila. Nedivím se, účet nedává známky aktivity!)

Vsadím se, že to byla první vlna náznaků "konverze" k pedofilii. Druhý historický pedomoment nastal za chvíli. Na táboře o letních prázdninách jsem byl jedno z pěti nejstarších "dětí", bylo nám 16. A byla tam i holčička Kristýnka, blondýnka, baculatá, roztomilá, 8 nebo 9 let, ale introvertní a nedůvěřivá, takže se od všech krom holek vlastního věku distancovala. Taktéž jsem se jí mentálně věnoval jako Klárce, také jsem se k ní chtěl vesrat. Byla se mnou ve skupince na táborové hře, takže to mi dalo i díky vyššímu věku prostor jí občas říct, co má dělat: "Kristýnko, koukej se za dům, ať nás neobejdou!" a "Kristýnko, proboha, koukej se tam!" Nejvýraznější a vlastně jediný vysloveně osobní zážitek s ní byl při táborovém úkolu, kdy jsem ji vzal na záda a uběhl s ní asi 20 metrů. Pak jsem ji sundal na zem, ona odcupitala a... víc nic. Neusmála se, jakože to třeba byla zábava, prostě jsme splnili část úkolu a konec. Konec. Pche. Na konci tábora jsem se s ní rozloučil, ona úplně obyčejně odpověděla a už jsme ji nikdy neviděl. Čert ví, jak se teď má a jak se vlastně jmenuje. Po nějaké době jsem si na Kristýnku večer vzpomněl a hrozně mi zachyběla. Fotky z tábora, které nám praktikantka naslibovala, jsem taky nikdy nedostal. Marně jsem mnoho měsíců čekal na email s odkazem na úschovnu, ale nic nikdy nepřišlo.

Třetí pedohistorickej moment se stal také na tomto táboře a byl asi ten nejhorší, kterej se mohl stát. Ne nebezpečnej, ale trapnej. Takže o něm nebudu mluvit. Možná jsem se zmínil, ale teď se fakt nezmíním.

A kuš, já vám to řeknu! Na táborovej karneval jsem šel převlečenej za pedofila. Jak vypadala moje "maska" (+ nejen neživé doplňky) a představení před karnevalovou komisí si už ale domyslete. Já mám chuť se upálit. Takhle převlečenej jsem ale nebyl jen tak sám od sebe. Jak si ale vzpomínám, tak si vzpomínám (wtf), že někdo začal na táboře mluvit o tom, že jsem pedofil. Neudělal jsem si tu masku sám od sebe, rozhodně jsem tím vším příšerným divadýlkem na karnevalu "jenom" extravagantně reagoval na nálepku, kterou mi někdo plácnul na čelo (teoretici labelingu si teď stříkli do gatí). Snad ty starší holky začaly nadhazovat pedofilii, holky tyhle věci vždycky vycítěj (moje máma třeba správně vycítila, že jeden její známej je gej a že postava ve filmu má menstruaci). Snad to vycítily díky Kristýnce? Nebo díky šestiletému chlapci, který se na mne nalepil a s radostí mi oznamoval, že toto a toto letadlo na obloze může řídit jeho táta? Nebo proto, že jsem občas kecal s jednou třináctiletou slečnou, která se mi docela líbila a kterou jsem uplakanou utěšoval, že převrácení pólů Země nezpůsobí smrtící výpadek zemské gravitace na několik hodin? Každopádně drb, že jsem pedofil, jsem pro prdel podporoval. Jelikož jsem sám věděl, že pedofil nejsem, klidně jsem o sobě mohl povídat, že peďák jsem, a klidně jsem i mohl jít na karneval převlečenej za peďáka. Hehe! Heh... he... eh... ehm.

Čtvrtý pedohistorickej moment byl o rok později také na táboře. Tam jsem se karnevalu raději fakt nezúčastnil a raději jsem seděl sám v altánku a dělal, že rozumým Faidrósu. Každopádně: malá holčička Uljanka (7-8?) si oblíbila jednu holku stejně starou jako já a ta holka si také oblíbila Uljanku. To vyústilo v nespočet poetických výjevů, kdy malá Uljanka sedí na klíně slečně a objímá ji. No a co já... já chtěl taky! Já chci taky holčičku na klín. Nevím, jestli jsem měl na ně nějaké (v nejhorším případě závistivé a naznačující) poznámky. Doufám, že ne, ale vím, že bych toho byl schopný, jsem totiž takový. Každopádně jsem prostě chtěl taky a širší kontext mne jako v případě Klárky nahoře nezajímal.

Klasické pseudopedomomenty, kdy jsem veleneúspěšně balil třináctky a kdy jsem se zúčastňoval jednostranných verbálních sexuálních orgií se čtrnáctkama, jsou popsány jinde. Je toho plnej blog.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Chariot Chariot | 10. února 2017 v 11:02 | Reagovat

Takle začínal Albert Fish.

2 yara yara | Web | 10. února 2017 v 11:44 | Reagovat

Já myslím, že je to určitě nějak odůvodnitelné.

3 krasny-clovek krasny-clovek | Web | 10. února 2017 v 13:26 | Reagovat

[1]: Takhle začíná většina normálních lidí s pedofilní orientací.

[2]: Je. Napsal jsem o tom článek někdy dřív. A zrovna včera jsem svou teorii znova potvrdil! 8-)

4 Chariot Chariot | 10. února 2017 v 14:15 | Reagovat

[3]: A taky Albert Fish.

5 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 10. února 2017 v 14:20 | Reagovat

[1]: He hehe.

Převlečení se za pedofila je skvělej kousek. Úžasnej kousek. Fakt.
Kup si panenku na klín. Možná se takový prodávaj. Ale ty nemluví, no.

6 stuprum stuprum | Web | 11. února 2017 v 0:23 | Reagovat

Ty seš kurva nemocný. Co tohle směřování článků směrem k pedofilii má znamenat? Adept na ban na blogu... fakt, někdo by tě měl nahlásit. Vůbec se s tím neztotožňuji. :-!

7 krasny-clovek krasny-clovek | Web | 11. února 2017 v 13:15 | Reagovat

[5]: Jeden porotce mi "kostým" po skončení karnevalu pochválil. Takže asi fakt bude skvělej, když to říkaj dva.

[6]: Kolego, teď nevím, jestli je to ironie nebo nééé. Jestli to je ironie, taks mne načapal, jestli to není ironie, tak ti doporučím stránky www.pedonia.com nebo www.pedofilie-info.cz, kde si nastuduj cokoliv, co tě (ne)zajímá. Pedonie je celá růžová a plná holčiček, tak se nelekni, pedo-info je profesionální. Doporučil bych i článek od JXD zvaný Odpovědný pedofil, najdi si to na stránce Reflexu.

Co se týče banu na blog, tak za těhle pár článečků mi nemůžou udělat nic, páč nic nešířím ani nečiním a kurňa piš si, že nic škodlivého nedělá většina pedofilů. Zato ta povídka o dětským pornu, kterou jsem začal psát... Jo, to to bych asi vyletěl hnedle, i když je to absurdní!

8 stuprum stuprum | Web | 12. února 2017 v 14:25 | Reagovat

[7]: Žertuju no, ale dej si majzla, když to čtu, běhá mi mráz po zádech. Kvůli všem těm mladým holkám které mohly být  tvou obětí.

9 krasny-clovek krasny-clovek | Web | 12. února 2017 v 14:36 | Reagovat

[8]: Kolego, nastuduj si, co to znamená být pedofilem, pak si pozorně přečti mé pedočlánky a zkus si svou myšlenku ještě rozmyslet.

10 stuprum stuprum | Web | 13. února 2017 v 19:19 | Reagovat

Chvíli jsem se depresivně smál a pak jsem si vzpomněl, jak mě v dětství peďák zneužíval. To mi dalo procítěnější přehled než článek, na který odkazuješ! :-D

11 krasny-clovek krasny-clovek | Web | 14. února 2017 v 10:23 | Reagovat

[10]: To je mi líto. :-x

Teď ti ale předložím vypečenou úvahu, za kterou se skoro stydím, ale logiku má. Představ si, že ti nějak takhle ublíží heterosexuální žena. Odmítneš a zavrhneš za základě tohohle všechny heterosexuální ženy a veškerou sexualitu vůči mužům, kterou okolo tebe dávají dospělé ženy najevo?

12 stuprum stuprum | Web | 16. února 2017 v 18:40 | Reagovat

Ano! Ideální žena je kámen. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama