Feministky jsou to, co na mužích nesnáší

4. května 2017 v 22:25 | Krásný člověk |  Nedopsané nedodělané črty zveřejněné kvůli končícímu blogu
Článek ze seriálu

Feministkám vadí, že ženám nadáváme do děvek, když se vychrápe s třema pěti nebo desítkou anonymních chlapů za jeden měsíc. Feministkám vadí, že si plácneme polonahou ženkou na plagát, do filmu, na PC hru nebo na billboard (mně to taky vadí, ale o tom jindy). Feministkám vadí, že muži mluví o ženách tak a onak, že je objektivizují, třeba jako já v každém svém druhém článku. Feministky to uráží. Feministky mají právo se urazit.

ALE!

Feministky si myslí, že když chlap ženu označí jako děvku, jako objekt a jako kus hmoty s vagdírou, tak že ŽENA MÁ BÝT JEN MAŠINA NA SEX. Feministky se cítí nuceny být mašinou na sex pro muže. Feministky proto muže nutí, aby muži přestali nutit ženy do sexuálních rolí. Chápete? Nutí je, aby je přestali nutit. Potíž je v tom, že muži nikoho nenutí, oni jen zaujímají stanovisko, vyjadřují své zájmy. Na zaujetí stanoviska mají plné právo, ať je to stanovisko sebeblbší. Píšou sáhodlouhé blogy o tom, jak by byli rádi, kdyby jim každá holka padla na péro (jako třeba já) a do učebnic matematiky si vysněně kreslí výmluvný výjev, na kterém jim hezká spolužačka z lavice vepředu vlevo padá na péro (jako třeba já). Média a kultura ukazujou, jaké by to bylo krásné, kdyby každá holka na požádání padla na péro (taky ukazujou, jak je třeba hrdinské padnout ve válce za vlast, za ženy a za děti). Ano, bylo by to super a chce to tak většina mužské populace. Proto většina mužské i ženská populace považuje za samozřejmost, že to chce většina mužské populace. Muži ale nepíšou sáhodllouhé blogy o tom, jak jim musí každá žena padnout na péro, jak musí mít každá žena dlouhou sukni, jak musí uklízet, jak musí mít ve třiceti děti, jak nesmí šukat s každým, jak by jim to všechno nakázali, protože to by už bylo nucení. A feministky mají plné právo na zaujetí stanoviska, které se distancuje od takového stanoviska. Jenže ony nezaujímají takové stanovisko, ony se cítí nuceny, takže ony nutí, abychom je přestali "nutit". Píšou sáhodlouhé blogy o tom, jak nemusí mít dlouhou sukni, jak nemusí mít ve třiceti děti a jak můžou šukat s každým! Jenže nikdo je nenutí, nikdo neříká, že je objektivně špatně nemít ve třiceti děti a šukat s každým. Je to možná "špatně", ale ze subjektivního hlediska špatně, nikoli objektivně. Feministky vyčítají mužům totalitní smýšlení, tak jim samy totalitně "totalitní" smýšlení chtějí zakázat. Podle sebe soudím tebe: "Já jsem totalitní panovačná a manipulativní mrcha, takže se laskavě přestaň chovat jako totalitní panovačná a manipulativní mrcha!!" Nelze někoho nutit, aby nějak smýšlel, nelze nikomu říci, to má chtít a co se mu má líbit. To je totalita. Feminismus je neomarxismus. Neomarxismus nechce přerozdělovávat nerovný majetek jako marxismus, ale chce vymazat "nerovnost v kultuře". Jenže kultura je vkus, kultura je výslednicí všech našich vkusů a našich pocitů. Feminismus chce určovat, jak se ostatní mají cítit. A to je špatně.

To lze převést i na ekonomii. Ono je špatně, když žena cítí, že by měla být ve vedoucí pozici nebo v domácnosti u dětí. Pak akorát dělá bordel ve společnosti svými nároky a pocity křivdy. Ovšem je dobře, když chce být ve vedoucí pozici nebo v domácnosti u dětí. Nikdo ji do ničeho nenutí a není to sexismus, když se jí zeptá: "Jaktože nemáš ve třiceti děti???" nebo "Ty jako žena seš ve vedoucí pozici???" Tím člověk jen dává najevo svůj názor, asi jako když se milovník francouzské literatury otáže: "Proč nečteš francouzskou literaturu???" Když je to milovník francouzské literatury, tak je jasné, že každému "nutí" francouzskou literaturu, stejně jako oddaná milovnice svého manžela a dětí "nutí" každou ženu mít do třiceti první děti. Když 95 % společnosti považuje za samozřejmost mít do třiceti děti a bombarduje s tím své okolí a vytváří na tom základě celou svou kulturu, neznamená to, že 95 % společnosti nutí ženu mít do třiceti děti. Stejně jako by vás 95 % společnosti nutilo čist francouzskou literaturu. Pokud s vámi 95 % společnosti nemluví a dělá si z vás legraci proto, že nemáte ve třiceti děti (nebo že nečtete francouzskou literaturu), inu, bohužel, máte smůlu, společnost to dělat může, protože oprávněně nerada vidí anomálie. Nikdo nemůže nikoho nutit, aby toleroval to a usmíval se na to, co on tolerovat nechce. A stále vás nikdo nenutí mít ve třiceti děti nebo číst francouzskou literaturu, to jen vy jdete proti proudu a konvencím. Společnost vytváří mrav a konvenci, nedělá z toho zákon. Pokud svým projevem porušujete konvenci a společnost vás proto bojkotuje a komentuje, je to jen váš osobní problém s vkusem ostatních.

Ach jo... Všude samej sexismus proti ženám. Člověk si úplně přeje být moderní network-connected ženou, protože všechno hodí na chlapa. Veselé je, že s ženami nebude stejně nakládáno jako s muži, je to prostě nemožné, žena nikdy nebude společensky zaměnitelná s mužem (a obráceně!). Dát jim volební práva a studijní možnosti je cajk, to jsou velké viditelné věci, ale aby muži na pohovorech nepreferovali obézní muže před obézníma ženama je prostě nemožné (prý mají obézní muži o pár procent větší šanci, že uspějí u pohovoru spíš než ženy, což je jakože sexismus. A feministky samozřejmě už neřeší, jaké mají obézní muži schopnosti a zda mužská obezita náhodou nekoreluje třeba s genialitou nebo charakterem...). Je to věc niterního vkusu, který si ani neuvědomujeme. Obézní muž je třeba z nějakého důvodu prostě "přitažlivější" než obézní žena. Obézní ženská třeba smrdí hůř než obézní chlap. A snažit se tento fakt napravit radikální ženskou kvótou nebo aspoň skrytým vymejváním mozku (známým jako šíření povědomí) dělá blbce jak z žen ("chudinky neschopné ženu potřebují kvóty!"), tak z mužů ("zlí maskuliní muži jsou přirozeně nastaveni tak, že utlačují ženy a nemůžou s tím nic dělat, tak jim k tomu pomožme my").

Dále je tak krásné, respektive tak trapné, když bílé, rozmazlené, bezstarostné, krásné, všemi milované - prostě privilegované holky řvou, jaký je všude sexismus a jak všude patriarchát. Při pohledu na ně se zmůžu na zvolání jak ze sequelu ke knize Kazatel: "Lo!, člověk nebyl připraven na štěstí, po všem pachtění se jen umí pachtit dál..." Evoluce nikdy nepočítala s tím, že existuje stav štěstí. Mozek vždycky chce víc. Nemůže pochopit, že žije v blahobytu a ve štěstí. Proto se snaží vždy něco vylepšit a na všem hledá chyby. Básnička o maminkách nebo emotikoni, který nezobrazují transgender lidi. Feministky kvákají pro kvákání.


Na závěr citát vyrvaný z kontextu jak penis od varlat feministkou:
"Kdo nemá pod kontrolou své emoce, snaží se dostat pod kontrolu chování ostatních."
- ňákej chlap na internetu

P. S. Možná se vám zdá, že nutím ostatní, aby přestali nutit ostatní, aby přestali nutit. To není pravda. Já potlačuju opravdové nucení, ne to zdánlivé nucení. Jsem tolerantní, ale netolerance netolerance je legitimní součástí tolerance. Zdravý humanismus může být agresivní, pokud brání svou schopnost tolerance.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama