Probíhá sexuální revoluce (už zase?? ještě stále??)? Aneb byrokratizace sexu!

13. května 2017 v 22:55 | krasny clovek |  Nedopsané nedodělané črty zveřejněné kvůli končícímu blogu
Článek ze seriálu

Kampaň #freethenipple mi furt nedá spát. Ženy prostě chtěj, aby nebylo divný chodit veřejně topless. Chtěj DESEXUALIZOVAT ňadra. V naší kultůře jsou ale ňadra sexualizována, což je prý špatně, když u divochů sexualizována nejsou, respektive tam ženy chodí s kozama ven a chlapi kvůli těmto venkovním kozám nechodí s ptákem nahoru. Dalším argumentem je, že před sto lety by na sebe slečna neoblékla minisukni a dneska se minisukně nosí běžně. Takže když se už ukazujou stehna, kozy na vzduchu jsou dalším logickým krokem. Ano, ale... prostě ne! Já si to prostě neumím představit, že by Evropanky byly až takhle "free". Nevěřím tomu, že jsou prsa pouze a jenom kulturní fetiš. Nevěřím tomu, že puberťák kouká na prsa jen proto, že se to naučil na internetu. Puberťák sice sexualizuje všechno (já třeba krky, stehýnka, pupíčky, těhule, bříška, spodní prádlo a ponožky, ughga!), ale prsa prostě stojí mnohem výš, než stojí všechno ostatní. Vtip je v tom, že prsa sexualizuje každej (nebo aspoň každej normální chlap). Vlasy a krky a ponožky sexualizuje už méně lidí. Jsem fakt stokrát přesvědčený, že na kozy se kouká z biologických pohnutek. Ponožky a pupíky jsou jen anomálie, fetiš, konkrétní výsledek individuálního vývoje.

A navíc... fakt se musíme zbavovat toho tajemství? Když je desexualizujeme, totiž když si chlapi na prsa (UDÁJNĚ) zvyknou, kam pak uteče to nadšení? I kdyby bylo dostání se holce do podprsenky uměle vytvořená motivace (tedy kulturní výmysl), nebyla by škoda tu motivaci ničit? Mějte k nadrženým klukům slitování! Hodnota sexu musí být vysoko, protože jestli bdue nízko, nikdy s vám už do manželství už nepůjde rád.

Prej když si bohatý sedlák koupil na začátku minulýho století traktor nebo auto, vyběhla celá vesnice, aby se podívala na ten zázrak. Když se začaly v 60. letech nosit minisukně, došlo prej k bouračce, protože se prej řidič koukal na ten zázrak. Prej. Orální sex je zase taky a prej záležitost 60. let. V tý době taky začalo porno a Playboy. Taťka Freud začal veřejně mluvit o masturbaci, masturbace se začala přijímat jako fajn věc. Homosexualita začala být přibližně v téhle době normální. Všechna tabu poklesla a začalo se o tom psát v knížkách víc, než se o tom psalo dřív. Každopádně tohle všechno je součástí takzvané sexuální revoluce (ano, i ten traktor je součástí sexuální revoluce, takovej orgáč jako ze řízení auta vám neudělá nikdo). Nyní žijeme ve fajn prosexované společnosti. Sex je všude, nestydíme se o něm veřejně mluvit. Nemůžeme jít o moc dál, protože to bychom už chodili nazí a veřejně masturbovali a souložili. To by už nebyl liberalismus, ale anarchie. Alespoň z našeho úhlu pohledu. Proč se nyní nesouloží na veřejnosti (resp. proč je nepříjemný nevyžádaný pohled na někoho, kdo souloží) je nad rámec této epopeje, protože si s touto otázkou nevím už pár let v kuse rady.

A až se jednoho horkého dne popromenáduje po parčíku noblesní dáma v klobouku a se slunečníkem, dá si v kavárně kávu, popovídá si s přítelkyní, zakoketuje s kníratým džentlmanem naproti A TO VŠECHNO KOMPLETNĚ TOPLESS, budu to považovat za jasný důkaz další úspěšné sexuální revoluce. Která se děje. Víte ještě, co se s ní blíží? Blíží se něco, co jsem sám vymyslel, ale když jsem zjistil, že to vymysleli jiní a jaké to bude mít následky, okamžitě jsem začal proti tomu brojit. Myslím tím morální akceptaci nezávaznýho sexu. Jop. To mě napadlo po přečtení knížky Konec civilizace (A Brave New World), kde si každý souloží s každým. Dneska se stydlivě ptáme, zda s námi půjde dívka do kina, ve světě té knížky se stejně stydlivě mladíci ptají, jestli si s dívkou mohou zasouložit. Protože v tom světě je sex jen zábava, nikoli plození dětí (protože děti se vyrábí v továrnách). Něco podobného začíná u nás. Páč máme antikoncepci, potraty a takový kraviny a bůhvíco se ještě blíží. Takže sex teoreticky může být už jen ryzí zábava dostupná pro všechny (i pro ty největší chudáky! jupí!), protože stačí použít prezervatýv. Přesně takhle jsem dorážel na svou oblíbenou spolužačku - prosil jsem jí, ať se se mnou vyspí, že použijem anťykoncepce, ale ona že né, že prostě nechce. Snažil jsem se jí během asi dvou let přesvědčit (několikrát jsme o tom tématu veřejně hovořili), že musí být revoluční člověk. Tím, že se se mnou nechce vyspat, vlastně dokazuje, jak je zaostalá - nechává se zmítat instinkty, a nepouští k moci kalkulující rozum. Zaostalé instinkty neví, že nemůže otěhotnět, ale rozum by jí měl říct, že prostě otěhotnět nemůže, takže se se mnou klidně může vychrápat a ještě z toho bude mít (pokud ne radost tak) třeba peněžní odměnu nebo jiné odměny. Nejen díky této fajne spolužačce a faktu, že se se mnou nechtěla vyspat, jsem si uvědomoval, kam lidstvo směřuje. Psal jsem o tom v článku o vegetaránství - prostě přestanem maso jíst, protože si to budem moct dovolit. Tak asi hodně brzo budem moct veřejně souložit, protože si to taky budem moct dovolit. Hergot!

Jaké jsou důsledky? Nazval bych to byrokratizací sexu. Byrokratizace znamená, že se prostředek stává účelem. Sex je prostředek k naplnění účelu, tedy vyrobení dětí a zachování se. Lidi tedy přesměrují svou energii do sexu a na děti se vykašlou. Rád bych měl nějakou statistiku, která mi ukáže, kolik minimálně dvacetiletých promiskuitních žen odmítá mít děti, protože jsou to usoplený parchanti, který jim zničej postavu (ty pod dvacet nepočítám, protože nevědí, co povídají). Muhehe! Ne, já nechlastám, ale jsem v ráži!

Naše mentalita není dokonalá, přestože si mnozí myslí, že dokonalá je. Naše mentalita odpovídá našemu aktuálnímu rozpoložení a podmínkám, to platí na úrovni jedince i epochy. Před X lety si lidi mysleli, že je normální feudalismus a mlácení negrů. Za X let bude co? Mentalita bude zas jinde, podmínky budou jinde, čili tomu bude odpovídat i struktura a zase ta mentalita. Budou nás považovat za idioty, kteří souložili jen jeden s jedním a teprve ve 21. století se obtěžovali nebojkotovat každého, kdo souložil i s někým, kdo zrovna neplnil roli "reprodukčního partnera"? Herdek, mentalita se vyvíjí a jedním z mých důvodů k pláči je, že ji neuvidím za tisíc let. Za sto let možná. Za padesát, božeprosím, aspoň jo. Měl bych si pečlivě zapamatovat, co a proč se děje, abych pak mohl porovnávat srovnávat jejich dobu s tou mojí.

Takže co jsem tímhle článkem řekl...? Sám moc nevím! Něco v tom smyslu, že dochází k uvolnění mravů a společnost se tak sexualizuje, až se všechny možné dříve sexy věci desexualizují. Následně vychcípáme, protože budem provádět desexualizovaný sex. Tento vývoj je přirozený, nejde zastavit a jen konzervativci (já) ho brzdí. A asi nevyhrají... No co.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Veronika Veronika | Web | 14. května 2017 v 15:09 | Reagovat

Ještě že se desexualizace nedožiju...

2 stuprum stuprum | Web | 14. května 2017 v 17:33 | Reagovat

Za tento článek ti uděluji pochvalu. Splňuje vše, co od krásného člověka čekáš. Zápletku, vysvětlení, rozvedení děje, dovysvětlení a vlastní názor, to vše v pouhých tisíci a devadesáti dvou slovech.

3 krasny-clovek krasny-clovek | Web | 14. května 2017 v 22:28 | Reagovat

[1]: Sdílím tuto radost.

[2]: Vida, taková hezká pochvala, děkuji, a přitom jsem to považoval za odpadní článek. Zveřejňuju jen proto, abych si detoxikoval mysl před grandiózním finišem! A neříkej, že sis to dal do Wordu a kouknul na slova...

4 Kory Kory | Web | 22. května 2017 v 10:24 | Reagovat

Nevím, co si myslet... taky si nemyslím, že by sex na veřejnosti bylo něco, kam by naše společnost měla směřovat, na druhou stranu, když je vedro, tak by mohlo bejt vcelku příjemný chodit jen do půl těla jako kluci. Ale je to celý dost... nepředstavitelný...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama