Veřejná kastrace feministky

23. května 2017 v 22:11 | krasny clovek |  Nedopsané nedodělané črty zveřejněné kvůli končícímu blogu
Článek ze seriálu

Přísahám vám, že až budu starší, zařídím si TV duel s feministkou, muslimem a kreacionistou. Protože jejich názory zásadně odporují realitě.

Zdroj:

1)
"Mužům by to také mohlo ulevit od šíleného tlaku, který na ně klade představa macho muže, hlavního živitele a soutěživého samce."

Vážení přátelé, zde vidíte ryzí blahosklonnost. Paní totiž říká: "JÁ vím, co je pro VÁS nejlepší." Připomíná mi ty slavné výrobce, kteří říkají, že Čechům chutnají umělá sladidla a Němcům cukr, takže v Česku vyrábí Coca-Colu s umělejma sračkama a v Německu Coca-Colu s pravým cukrem. Nebože Čechům na mražené pizze chutná osm koleček salámu a Němcům zase deset koleček.

Nyní k faktům! Drahá feministko, která vypadáš už od pohledu jako feministka (tj. zmalovaná držka, křiklavé oblečení a výraz, který je složen z 50 % cukru a z 50 % totalitního brainwashingu)!

Jako muž schvaluji, že na mě existují nároky ze strany společnosti. Jsem smutný, že nevypadám jako Barbar Conan, jsem smutný, že mi neroste pořádný Van Dyke, jsem smutný, že ejakuluji dřív, než ejakuluje ten super pornoherec. Věřím, že mi chceš od tohoto smutku pomoci. Chápu, že se jako nesebevědomá rozmazlená bílá husička projektuješ se všemi svými strachy a traumaty do pocitů všech ostatních. Jenže musíš si uvědomit, že mi ostatní se rádi oddáváme ideálům a toužíme být lepšími, než aktuálně jsme. A že máme cit pro stabilitu společnosti, která je závislá a roste na motivaci svých členů být lepší. Jsme-li smutní, znamená to, že víme, po čem toužíme, a že jsme schopni za tím jít. Jsme-li neteční a nic nás nevzrušuje, znamená to, že stagnujeme v životě. (Většinou to tak bývá. Něco jiného je, pokud nás nevzruší selhání, ale od cíle nás to neodradí. Smutek je prostě přirozená reakce.)

Být netečný k nějakým společenským ideálům je navíc sobecké vůči ostatním, ale to je jen takový bonus. Být lepší (krásnější, svalnatější, prostě mužnější či ženštější) je něco, co chtějí ostatní. Všichni to chceme, všichni se v hloubi duše chceme dívat na krásné a zdravé lidi. Jednak jsou to lepší zdroje pro nás (svalnatej policista mě spíš ochrání), jednak je to zdravá konkurence, která nutí k sebezlepšování. Chceme to, musíme to chtít, neboť díky tomu existuje produktivní a silná společnost. Kdo to nechtěl, ten v historii zahynul. Ti, kteří to nyní nechtějí, to nechtějí pouze proto, že jejich humanismus je silnější než neviditelné společenské vědomí. Chápu, že díky těmto standardům dochází k šikaně: "Fuuuj, ty seš ale tlustej!", ovšem v tomto případě musíme ničit šikanu, nikoli "ideologický" zdroj, ze kterého šikana proudí (tj. očekávání společnosti).

2)
"Vždyť my se nyní tváříme, jako kdyby otcové péče o děti ani nebyli schopni a ženy se snad rodily s nějakým patentem."

To je lež jak píča z největších píč. ŽENA A JEJÍ MOZEK JSOU DOSLOVA A DO PÍSMENE EVOLUČNĚ UZPŮSOBENY K PÉČI O POTOMSTVO!!! Chlap se mnohému naučí manuálně, ale žena to prostě vycejtí už vod přírody, má potenciál a hlavně ty hormony. Bodejť by ne, dyť s tím dítětem byla doslova fyzicky spojená děvět měsíců a dítě je klidnější při poslechu matčina srdce než kohokoliv jiného. Společnost pak automaticky tlačí matku k péči o "interní" záležitosti rodiny a otce zas tlačí k "externí" péči o rodinu. Muž domů nese maso, žena ho porcuje, vaří a přelozděluje. K tomu mají biologické předpoklady. Biologické předpoklady jsou vyvedeny do dokonalosti díky genderovým rolím, které jsou uskutečňovány výrazem našich tváří, jak doopravdy tvrdíš. A ničím jiným než výrazem tváří.

Dále jsem neměl sílu kastrovat, takže to zde zakončíme. Paní argumentuje dobře (ale stále falešně) takovým způsobem, že jsem mnohdy jenom cítil, že kecá, ale nedokázal jsem to rozumem zpracovat. Což je docela zásadní problém na mé straně.

Stále ale můžu říci obecné: Koncept rolí je důležitý. Role třídního kašpara nebo třídního génia, role šéfa nebo dělníka, role muže nebo ženy, všechno je to důležité a životně nutné. Ve škole nemůžeme mít všichni stejnou univerzální roli, neboť bychom nevěděli, na koho se nejlépe obrátit s úkolem z matiky. Je to možná nespravedlivé, ale je v zájmu celku nutné označit toho, kterej měl jednou nebo dvakrát nejlepší známku z matematiky, za třídního génia z matematiky a až do maturity za ním chodit s úkolama. V práci nemůžem být všichni stejní, firma by pak nevydělávala. V běžném životě jsou na nás uvalovány role podle toho, na co vypadáme. Ženy jsou ze statistického hlediska spíš soucitné a empatické, muži zas agresivnější, proto je to u nich předpokládáno a a priory využíváno. Bez debaty k tomu mají biologické předpoklady a všechna ženská fascinace z dětí v kočárku v MHD a mužská lhostejnost k dětem v kočárku v MHD není naučená, ale vrozená a okolím leda podporovaná. Nejsme stejní, takže s námi nemůže být stejně zacházeno. Je to nespravedlivé, ale občas se nevyplatí vyhynout ve jménu spravedlnosti. A správné je pro mne to, co je nutné.

A pak že je sociologie sluníčkářská věda! Heh.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jan Jan | Web | 24. května 2017 v 10:26 | Reagovat

Musel jsem si nejprve přečíst rozhovor s tou paní a musím zkonstatovat, že článek výše uvedený je ještě jemně napsaný. Ta feministická nána stojí úplně mimo realitu a to není myšleno vůči ženám nijak špatně. Ženské pokolení mám moc rád a nesmírně si žen vážím, ale tohle je hodně přes čáru.

2 stuprum stuprum | Web | 25. května 2017 v 4:46 | Reagovat

Znovu silný článek. Rozpoutal by pořádnou muchlovačku s předpojatou feministikou! Což je děj, který bych na vlastní oči milerád viděl. Líbí se mi zvláště obrat biologické předpoklady a porcování masa. :)

3 krasny-clovek krasny-clovek | Web | 25. května 2017 v 11:40 | Reagovat

[1]: Děkuji, naprostý souhlas.

[2]: Právě! Jednou musím s nějakou pořádně podebatovat. Podařilo se mi jednu před pár měsíci odchytnout, ale právě ten den začala menstruovat (bez legrace a bez nadsázky jsem měl hodně indicií), takže se na mne dívala nechutně pobouřeně a byla trošku nepříjemná. Z jejího přístupu jsem byl znervózněný, takže to ze mne lezlo taky špatně. A dozvěděl jsem se veliké kulové a udělal jsem ze sebe totálního vola.
"Biologický předpoklad" je snad vhodný termín, ale zrovna slovo "porcuje" mne v článku nechutně irituje a chtěl jsem ho několikrát smazat... vybral sis fakt dobře :-P

4 yara yara | Web | 27. května 2017 v 13:22 | Reagovat

To, s jakou agresivitou (viz "zmalovaná držka") reaguješ na rozhovor, ve kterém neshledávám nic pobuřujícího, vypovídá něco v prvé řadě o tobě, ani ne o tom rozhovoru.

Když si vás dva představím u diskusního stolu, budeš to spíš ty, kdo bude "triggered" jejími názory - ona ty svoje pronáší kultivovaně, bez útočení. Toliko k formě, která je podle mě taky důležitá, vypovídající. Necítím z jejích slov, že by neměla úctu k mužům.
A obsah: To, že říká, že mužům by mohlo ulehčit, kdyby  nebyly vytvářeny nerealistické vzory mužství, přece není zase taková blbost.
Chtít být lepší je v pořádku, je to přirozená věc. Ale smutek z toho, že takový nejsem, zavání sebelítostí. Sebelítost je kontraproduktivní, rodí frustraci. Člověk se dostává do začarovaného kruhu.

Hele jak si vlastně představuješ soužití muže a ženy v ideálním případě? Ok, chápu, že se vymezuješ proti feministkám, protože se cítíš být ohrožen. Chtějí "uzurpovat" tvé mužství tím, že ti říkají, že nemusíš být barbar Conan. Berou ti tvou jedinou ideu, kterou máš - "když budu víc jak barbar Conan, všechny budou chtít můj Dyk!"

Přijde mi, že uměle vytváříš problém, který následně řešíš. Vytáhneš článek ženské, která se prohlašuje za feministku, i když žádné radikální názory nemá. Že chce, aby se muži podíleli na výchově dětí? To, že žena má dělohu, znamená, že má patent na péči o děti? Tím vlastně říkáš, že každá matka je dobrá matka? To je dogmatismus nejhrubšího zrna. Někdy je otec mnohem kompetentnější k výchově potomků než jejich matka. Nenakojí je, ale může být vyzrálejší osobnost. Žena může být sadistická, zamindrákovaná svině, která svou výchovou bude děti mrzačit. Ale soudy přiklepnou dítě matce, protože ho porodila? Směšné. Je to stejně směšné, jako se v arabských zemích automaticky přisuzují otcům. Tohle je prostě tak těžce individuální, že nemůžeš nikdy paušalizovat.

Nejzajímavější je podle mě ten poslední odstavec tvého článku. Tradiční role jsou v pořádku, pokud s nimi všichni zúčastnění souhlasí. Ale dostáváme se do doby, kdy díkybohu i ženy, které chtějí studovat a pracovat, mohou studovat a pracovat - i na vysokých pozicích. Ale rozdíl je v tom, že dnes můžeme být tím, čím chceme. Ty můžeš bejt nejlepším možným mužem ve svých očích, něco mezi Trumpem a barbarem Conanem, nebo se o to alespoň snažit. A v ideálním případě si najdeš ženu, které to tak bude vyhovovat, bude uznávat tradiční roli ženy a bude na tobě plně závislá.

No a pak jsou tu ženy, které nepotřebují barbara Conana, který přijde domů, brutálně je penetruje a pak je seřve, že ještě není večeře na stole, ale chtějí muže empatického a milujícího, dobrého otce pro své děti.
Ty vidíš takové chlapy jako buzny a slabochy, ale to se opět dostáváme k našemu diametrálně odlišnému pohledu na mužství.

5 stuprum stuprum | Web | 27. května 2017 v 18:13 | Reagovat

Dělání, dělání, všecky smutky zahání! Dělání, dělání je lék!

Být uškrcen strunou, to byl byl stylový odchod ze světa, hoden Alberta Moravii!

6 krasny-clovek krasny-clovek | Web | 28. května 2017 v 13:51 | Reagovat

[4]: Neshledáváš v něm nic pobuřujícího, protože s ním souhlasíš. Jelikož já ho beru jako útok sociálních inženýrů, je to pobuřující dost. Co se týče sprostých slov, tak mi musíš věřit, ale toto je jen macho článek, kterej jsem navíc pohřbil a teprve teď ho vykopal. Na veřejnou diskuzi bych si tohle opravdu nevytáhnul a věř mi také, že většinou jsou to lidé, kteří jsou iracionálně nasraný. Maximálně bych byl troškurozjetý, protože by mne ignorance logicky u protistrany nechutně frustrovala.

Jo, jsem smutný, jsem smutný, že nebudu nikdy tak geniální jako Marcus Aurelius, ale to za žádnou cenu neznamená, že se má Marcus Aurelius veřejně bojkotovat. Sebelítost je věc každého z nás a stát mu od toho nesmí pomáhat.

Ne, feministky říkají, že nesmím být Barbar Conan. Kritizujou toxickou maskulinitu a stavěj se proti ní, protože z ní proudí rape culture a podobný sračky. A ženský stejně letěj na Barbara Conana.

Panebože, žádný dogmatismus, pouhá pozitivní korelace. Feministky jako tahle kráva chtějí dělat kvóty a povinnou mužskou rodičovskou (nepřenosnou!) a další věci. "Někdy je otec mnohem kompetentnější k výchově potomků než jejich matka." ale většinou nejsou ;)

Ale pak jsou ty ženy, které ostatním ženám říkají, že nepotřebují ve svém životě barbara Conana... Které kritizují Žáčkovu básničku... Které násilně ničí genderové role a vytvářejí zmatek ve společnosti.

Tyto chlapy jako buzny nevidím, to mi vkládáš do úst něco úplně jinýho.

Krásné je, že oba ve feminismu vidíme něco úplně jiného. Ty seš neuvěřitelně zředěná, snad by se s tebou i dalo souhlasit, ale považuješ všechen feminismus za zředěný. Ty extrémy jako jsou onen rozhovor nebo všelijaké jiné pindy (mám připravený článek o vyšívání a feminismu!), do těch projektuješ také tuto zředěnost. To je bohužel chyba...

[5]: Jaká zas struna... A prej hodna Moravii!! Pche. Jeden týpek v povídce ukonči svůj život šlápnutím na minu, to je teprve luxusní konec!!

7 Řízek Řízek | 29. května 2017 v 17:01 | Reagovat

fuj, děti

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama