Feministickej manipulativní citát DEBUNKED

9. června 2017 v 23:23 | Krásný Člověk |  Nedopsané nedodělané črty zveřejněné kvůli končícímu blogu
Psáno v jemné osamnělé opilosti a depce z všehomožnýho, hlavně lásky.

No kurva, mám chuť brečet. Ano, je mi do breku z nechutných, mocichtivých, iracionálních, ignorantských a patetických píčí zvaných feministky. Je mi nechutně smutno.

"Men are afraid that women will laugh at them. Women are afraid that men will kill them." Citát to není doslovný, ale přibližně v této podobě někde padl z úst feministky Margaret Atwood.

Po dvou letech studia antropologie jsem si odnesl nádhernou poučku, kterou jsem už na semináři jednou vytáhl. Čekal jsem potlesk, ale asi ji nikdo nepochopil. To je ale teď jedno. Tato poučka zní: "Chlapi se vražděj, ženy se znásilňujou." Na to jsem přišel jednoduše proto, že to tak je. Mám k tomu teoretii i empirii.

Proč ženský vraždit? K čemu ze světa mazat dobrou vagínu a pokud ne dobrou vagínu, tak prostě vagínu? Chlapa zabít můžete, chlap je nepřítel loajální své věci, kdežto ženská se přizpůsobí dřív nebo později tomu kmeni, ve kterým je víc frajerů.

Chlapy zabijou a bezmocným chlapečkům rozmlátěj hlavu o kameny (viz. kniha Sama mezi indiány). Ženský a holčičky si unesou. Ženský poznásilňujou. Ženským se pak něco narodí, ale co ať to bude co to bude, bude to věrné onomu dominantnímu knemi, ve kterém to vyrůstá. Ženská se přizpůsobí, kdežto cizí chlap se nepřizpůsobí, protože bude loajální jinému svému kmeni. Ano, najdete tunu výjimek, ale toto schéma, tato tendence, se line napříč každou kulturou.

Boko Haram tam někdě dole v Nigéristánu vraždí chlapce. Titulek "Přes 100 lidí zmasakrováno teroristickou skupinou Boko Haram" většinou znamená, že bylo zmasakrováno něco přes sto chlapců a jedna nebo dvě ženy. Boko Haram holky pošle domů před tím, než zmasakruje chlapečky. Boko Haram uneslo 200 holek, ale nezmasakrovalo je. Celej svět se mohl posrat z toho, jak je Boko Haram sexistický prase bojující proti ženství.

Už i kurva statisticky je jasný, že chlapi více vražděj chlapi. Muži jsou častěji okradeni i častěji zavraždění, obojí o více než polovinu.

Takže jaký že se bojíte, když my muži máme prostě větší šanci na to, že nás někdo násilně přepadne, než vy, ženský.
Ale když se na to tak dívám, vlastně feministka má pravdu. Chlapi se totiž nebojí. Chlapi jsou naprogramovaní k riskování a k jednání bezestrachu. Chlapi se nesmí bát, protože kdyby se báli, nezašukali by si a přemnožili by se ti, kteří by se nebáli. Ženský se musej bát, protože musej především chránit sebe. Proč holky tak řvou, když se jim něco děje? Protože volaj o pomoc, říkaj, že samice je v nebezpečí. Jejich křik je nepříjemný, podobně jako u miminek, takže nás, muže, nutí zakročit a zneškodnit zdroj nebezpečení.

Citát je to samozřejmě přesný, ale je stejně zkurvený, protože se tváří, že ženský jsou častější oběti. Ženy nejsou častější obětí, ale jsou mnohem vzácnější, takže jedna jejich smrt převáží tři mrtvé chlapy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 stuprum stuprum | Web | 10. června 2017 v 2:53 | Reagovat

Určitě bys dizertaci obhájil. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama